Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Sport 1 műsora

2019. július 11. - 17.

Ugrás
Sport 1 műsora
(ismétlés)
Kolumbia - Katar Copa América, csoportmérkőzés
(ismétlés)
HSMA Strongman Crossover Challenge ob
(ismétlés)
Európa-liga, idényösszefoglaló
(ismétlés)
szellő - Benavides Profi gála, Várpalota
(ismétlés)
Szenegál - Benin Afrikai Nemzetek Kupája, 1. negyeddöntő
(ismétlés)
Nigéria - Dél-Afrika Afrikai Nemzetek Kupája, 2. negyeddöntő
(élő) (premier)
Elefántcsontpart - Algéria Afrikai Nemzetek Kupája, 3. negyeddöntő
(élő) (premier)
Madagaszkár - Tunézia Afrikai Nemzetek Kupája, 4. negyeddöntő
(11-2. rész)
2019. július 12. péntek
(ismétlés)
Argentína - Paraguay Copa América, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Uruguay - Japán Copa América, csoportmérkőzés
Sport 1 műsora
Sport 1 műsora
(ismétlés)
Ecuador - Chile Copa América, csoportmérkőzés
07:30 UFC
(ismétlés)
UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
08:30 Póker
(ismétlés) (24. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Copa América, döntő
(ismétlés)
Elefántcsontpart - Algéria Afrikai Nemzetek Kupája, 3. negyeddöntő
(ismétlés)
Madagaszkár - Tunézia Afrikai Nemzetek Kupája, 4. negyeddöntő
16:45 Aerosport
(2019-7. rész)
(élő) (premier)
1. nap, Grand Prix-verseny, Budapest
20:00 Darts
(élő) (premier)
1. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
2019. július 13. szombat
01:00 Póker
(ismétlés) (24. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Bolívia - Venezuela Copa América, csoportmérkőzés
Sport 1 műsora
Sport 1 műsora
(ismétlés)
Peru - Brazília Copa América, csoportmérkőzés
(11-1. rész)
09:45 Darts
(ismétlés)
1. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
(élő) (premier)
TCR Europe, Red Bull Ring, 1. futam
14:15 UFC
(ismétlés)
UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
(15. rész)
új
(11-2. rész)
(élő) (premier)
2. nap, Grand Prix-verseny, Budapest
19:00 Póker
(ismétlés) (24. rész)
World Poker Tour Season XVI
20:00 Darts
(élő) (premier)
2. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
2019. július 14. vasárnap
(ismétlés)
Kolumbia - Paraguay Copa América, csoportmérkőzés
Sport 1 műsora
Sport 1 műsora
(ismétlés)
Katar - Argentína Copa América, csoportmérkőzés
(ismétlés)
A hét témái
10:00 Aerosport
(2019-7. rész)
(2016)
Magyaroszág első sportautó magazinja, új
(élő) (premier)
TCR Europe, Red Bull Ring, 2. futam
(ismétlés)
Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo Profi gála, Várpalota
14:30 Triatlon
(élő) (premier)
Női és férfi egyéni, ITU triatlon Vk, Tiszaújváros
(élő) (premier)
Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
(élő) (premier)
Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
(11-1. rész)
2019. július 15. hétfő
(ismétlés)
Chile - Uruguay Copa América, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Ecuador - Japán Copa América, csoportmérkőzés
Sport 1 műsora
Sport 1 műsora
(ismétlés)
Copa América, 1. negyeddöntő
(ismétlés)
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
(ismétlés)
Telekom Veszprém - Vive Kielce BL, férfiak, csoportmérkőzés
(ismétlés)
PPD Zagreb - MOL-Pick Szeged BL, férfiak, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Barcelona - Telekom Veszprém BL, férfiak, csoportmérkőzés
(ismétlés)
MOL-Pick Szeged - Nantes BL, férfiak, csoportmérkőzés
21:00 UFC
Germaine de Randamie - Aspen Ladd UFC Fight Night, Sacramento, új
2019. július 16. kedd
(ismétlés)
Copa América, 2. negyeddöntő
(ismétlés)
Copa América, 3. negyeddöntő
Sport 1 műsora
Sport 1 műsora
(ismétlés)
Copa América, 4. negyeddöntő
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, 1. negyeddöntő
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, 2. negyeddöntő
(ismétlés)
Telekom Veszprém - Vardar Szkopje BL, férfiak, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Motor Zaporizzsja - MOL-Pick Szeged BL, férfiak, csoportmérkőzés
(ismétlés)
CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria BL, nők, csoportmérkőzés
HSMA Nemzetek Ligája, Sárbogárd, új
Férfi Bajnokok Ligája, Celje-MKB-MVM Veszprém
Magyarország - Bahrein Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Meskov Breszt - Telekom-Veszprém BL, férfiak, csoportmérkőzés
2019. július 17. szerda
(ismétlés)
Copa América, 1. elődöntő
(ismétlés)
Copa América, 2. elődöntő
Sport 1 műsora
Sport 1 műsora
(ismétlés)
Copa América, a 3. helyért
(2019-6. rész)
(ismétlés)
Derek Chisora - Senad Gashi Profi gála, Liverpool
(ismétlés)
Győri Audi ETO - Krim Ljubljana BL, nők, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Montpellier - Telekom-Veszprém BL, férfiak, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
(élő) (premier)
Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
(2016) (2019-7. rész)
2019. július 18. csütörtök
(ismétlés)
Copa América, döntő
(ismétlés)
03:00 UFC
(ismétlés)
Francis Ngannou - Junior Dos Santos UFC Fight Night, Minneapolis
Sport 1 műsora