Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2017. december 6. - 12.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:30 Sportok
(ismétlés)
WATTS
(ismétlés)
Világkupa Lillehammer Norvégia
06:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
06:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
07:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 4.nap
08:30 Formula-e
(ismétlés)
FIA Bajnokság, Áttekintés
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
(ismétlés)
HOME OF THE OLYMPICS
(ismétlés)
HOME OF THE OLYMPICS
(ismétlés)
HOME OF THE OLYMPICS
HOME OF THE OLYMPICS
(ismétlés)
. WTCC All Access
12:35 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 4.nap
14:00 Snooker
(élő)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
(ismétlés)
Világkupa Lillehammer Norvégia
18:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
(ismétlés)
Chasing History
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
18:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
DR1 CHAMPIONS SERIES
20:00 Snooker
(élő)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Sportok
(ismétlés)
WATTS
2017. december 7. csütörtök
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
(ismétlés)
. WTCC All Access
01:25 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
01:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
02:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
(ismétlés)
Világkupa Lillehammer Norvégia
03:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Sífutás
(ismétlés)
Világkupa Lillehammer Norvégia Skiathlon Férfiak
05:30 Sportok
(ismétlés)
WATTS
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
07:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
(ismétlés)
Chasing History
08:35 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
09:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
(ismétlés)
DR1 CHAMPIONS SERIES
10:30 Formula-e
(ismétlés)
FIA Bajnokság, Áttekintés
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
12:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
12:30 Síugrás
Kamil Stoch, The Untold Story
13:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
14:00 Snooker
(élő)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
17:30 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
18:25 Sportok
FISU Sportoló útja
18:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
18:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
20:00 Snooker
(élő)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
DR1 CHAMPIONS SERIES
2017. december 8. péntek
00:35 Sportok
(ismétlés)
FISU Sportoló útja
00:40 Sportok
(ismétlés)
WATTS
(ismétlés)
. WTCC All Access
(ismétlés)
Világkupa Lillehammer Norvégia
02:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
03:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
05:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
05:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
06:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 Férfiak
07:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 8 közé jutásért
08:30 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
09:00 Sportok
(ismétlés)
WATTS
(ismétlés)
Chasing History
(élő)
Világkupa St Moritz Női szuperkombináció, óriásműlesiklás Svájc
11:30 Biatlon
(élő)
Világkupa Ausztria Férfi sprint
(élő)
Világkupa St Moritz Női szuperkombináció, lesiklás Svájc
14:00 Biatlon
(élő)
Világkupa Ausztria Nők Sprint
15:30 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
16:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország
(ismétlés)
Világkupa St Moritz Női szuperkombináció, óriásműlesiklás Svájc
(ismétlés)
Világkupa St Moritz Női szuperkombináció, lesiklás Svájc
18:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi sprint
19:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Nők Sprint
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:00 Snooker
(élő)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Negyeddöntő
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
Világkupa St Moritz Női szuperkombináció, lesiklás Svájc
2017. december 9. szombat
00:00 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
00:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország
01:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi sprint
02:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Nők Sprint
03:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Negyeddöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország
05:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi sprint
06:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Nők Sprint
07:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Negyeddöntő
08:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi sprint
(élő)
Világkupa Val d'Isere Férfi óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
(élő)
Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
12:15 Biatlon
(élő)
Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
(élő)
Világkupa Val d'Isere Ffi óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
13:30 Sífutás
(élő)
Világkupa Davos Svájc Ffi és Női sprint
14:45 Biatlon
(élő)
Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
15:30 Síugrás
(élő)
Világkupa Neustadt Németország HS 142 Team
17:45 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
18:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
Végállomás Pyeongchang
19:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:30 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Elődöntő
20:00 Snooker
(élő)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Elődöntő
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
2017. december 10. vasárnap
00:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142 Team
01:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
01:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
02:00 Sífutás
(ismétlés)
Világkupa Davos Svájc Ffi és Női sprint
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
03:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Elődöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
05:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142 Team
06:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
06:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
07:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Elődöntő
08:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142 Team
(élő)
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
10:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
11:15 Biatlon
(élő)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(élő)
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
13:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
14:00 Biatlon
(élő)
Világkupa Ausztria Női váltó
15:30 Síugrás
(élő)
Világkupa Neustadt Németország HS 142
17:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
18:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női váltó
Végállomás Pyeongchang
19:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:30 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
20:00 Snooker
(élő)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
23:05 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:10 Sportok
(ismétlés)
WATTS
(ismétlés)
Amerikai Labdarúgó bajnokság .
2017. december 11. hétfő
00:45 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
01:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női váltó
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
03:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142
05:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
06:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női váltó
07:00 Snooker
(ismétlés)
Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
09:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142
Santiago Chile
(élő)
UEFA Bajnokok Ligája . sorsolás
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
(élő)
UEFA Europa Liga .
13:30 Sportok
(ismétlés)
WATTS
13:45 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1.nap
18:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142
18:45 Lovaglás
. Rolex Grand Slam Genf Svájc
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1.nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2017. december 12. kedd
00:00 Sportok
(ismétlés)
WATTS
00:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
01:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142
03:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1.nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női váltó
(ismétlés)
Santiago . . Chile
07:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1.nap
08:30 Vívás
Grand Prix Sorozat Doha .
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
10:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
Chasing History
Grand Prix döntők . Japán
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
13:45 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2.nap
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
18:30 Lovaglás
. FEI Világkupa Spanyolország
19:30 Lovaglás
Horse Excellence
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
(élő)
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
21:45 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2.nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2017. december 13. szerda
00:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142
01:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női váltó
02:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
03:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2.nap
Eurosport 1 műsora