Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2018. november 15. - 21.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 1. nap
Home of the olympics
07:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open 3. nap
Home of the olympics
Porsche Szuperkupa, Szezon áttekintés
DR1 CHAMPIONS SERIES, 3. futam
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 1. nap
Home of the olympics
12:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open 3. nap
13:45 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open 4. nap
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
18:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Dr1 champions series
20:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open 4. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. november 16. péntek
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
03:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open 4. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Home of the olympics
Dr1 champions series
Porsche Szuperkupa, Szezon áttekintés
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
12:45 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
16:00 Sportok
Watts
Home of the olympics
Home of the olympics
17:45 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország
18:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
19:45 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
Dr1 champions series
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. november 17. szombat
00:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország
Home of the olympics
01:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
06:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország
WTCR, Macau Első futam
Home of the olympics
09:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország
Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Kanada
11:15 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország
Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Kanada
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Home of the olympics
15:15 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország
15:45 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Kanada
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Grand Prix, Orosz kupa Férfi szabadprogram
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
2018. november 18. vasárnap
WTCR, Macau selejtező
WTCR, Macau 2. futam
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
03:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
WTCR, Macau 3. futam
FIA GT, Macau
World Endurance bajnokság, Shanghai
Macau
World Endurance bajnokság, Shanghai
Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Kanada
11:15 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Kanada
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
14:15 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
14:45 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
WTCR, Macau 2. futam
WTCR, Macau 3. futam
17:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:05 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
19:45 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:05 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
2018. november 19. hétfő
FIA GT, Macau
01:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Al Ghaoui Hesna
Félj bátran
23% kedvezmény!
3999 Ft helyett: 3079 Ft
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
01:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
06:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Kanada
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
08:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
10:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
11:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Női Round Robin
Home of the olympics
15:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Grand Prix, Orosz kupa
18:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:40 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
20:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
21:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Home of the olympics
23:00 Sportok
Watts
23:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:25 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
2018. november 20. kedd
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
03:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
08:35 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
10:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
11:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Grand Prix, Orosz kupa
14:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
16:00 Lovaglás
FEI Világkupa, Stuttgart Díjugratás
17:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
17:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Férfi Round Robin
21:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
Spîrit of Yachting
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
WTCR, Macau Áttekintés
23:35 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:45 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
2018. november 21. szerda
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
01:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
03:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Home of the olympics
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
Vietnám - Marco Polo - Új tartalommal
23% kedvezmény!
2490 Ft helyett: 1917 Ft
WTCR, Macau Áttekintés
Grand Prix, Orosz kupa
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
13:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Férfi Round Robin
Home of the olympics
17:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
2018. november 22. csütörtök
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
03:00 Sportok
Watts
Grand Prix, Orosz kupa
Eurosport 1 műsora