Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2018. december 10. - 16.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
04:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
06:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
07:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
Home of the olympics
Home of the olympics
11:45 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
12:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
12:50 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
18:45 Lovaglás
Rolex Grand Slam, Genf
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 11. kedd
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
00:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
01:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
03:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
03:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
04:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
07:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
08:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
Grand Prix, döntők
12:45 Lovaglás
FEI Világkupa
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
18:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
19:45 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:50 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 12. szerda
00:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
00:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
01:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
03:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
03:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
04:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Grand Prix, döntők
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
10:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
12:00 Lovaglás
Rolex Grand Slam, Genf
13:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
18:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Chasing History
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 13. csütörtök
00:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
00:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
Chasing History
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
03:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
03:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
Chasing History
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
07:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
08:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
10:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
10:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
11:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
Chasing History
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
13:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
14:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
15:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
18:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
18:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 14. péntek
00:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
01:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
Chasing History
03:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
06:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
Home of the olympics
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás Olaszország
13:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
14:00 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
15:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás Olaszország
17:45 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
19:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:05 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:00 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
2018. december 15. szombat
London 1. nap
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
04:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
06:30 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
07:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
08:35 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
09:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia selejtező
10:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
11:00 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km Női üldözéses verseny
12:15 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia selejtező
12:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Bevezetés
13:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
14:15 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
15:15 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
15:45 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
17:50 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi második futam
18:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
2018. december 16. vasárnap
London 2. nap
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
06:30 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km Női üldözéses verseny
07:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
08:30 Lovaglás
Global Champions Tour, Prága
09:30 Sportok
Watts
Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
11:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
14:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
16:00 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Női második futam
17:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
17:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:00 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Sprint
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Korea
2018. december 17. hétfő
00:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
London 3. nap
03:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Eurosport 1 műsora