Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2019. január 26. - február 1.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
05:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
07:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női elődöntő
09:15 Tenisz
Grand Slam Torna
09:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
11:45 Tenisz
Grand Slam Torna
12:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
Világkupa, Trondheim Férfi 10km szabadstílusú
Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
15:15 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
16:15 Szánkó
Világbajnokság, Winterberg Női második futam
17:05 Szánkó
Világbajnokság, Winterberg Kettes 2.futam
17:30 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
18:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:35 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
19:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
19:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago selejtező
20:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
21:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
22:00 Tenisz
Grand Slam Torna
Európa-bajnokság, Minszk Férfi szabadprogram
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. január 27. vasárnap
Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
01:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi elődöntők
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi páros döntő
07:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi elődöntők
08:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
09:15 Tenisz
Grand Slam Torna
09:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
12:45 Tenisz
Grand Slam Torna
13:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa, Trondheim Férfi 10km szabadstílusú
15:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
16:15 Szánkó
Világbajnokság, Winterberg Csapat váltó
16:45 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
19:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:30 Sífutás
Világkupa Svédország Női váltó
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:05 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
21:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
23:00 Tenisz
Grand Slam Torna
23:15 Sportok
Watts
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Hong Kong
2019. január 28. hétfő
01:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
06:30 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
07:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
08:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
08:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
10:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
12:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
1. szakasz
14:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
15:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
18:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
19:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
20:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
21:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
22:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:05 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
23:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
2019. január 29. kedd
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
01:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
03:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
04:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
06:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
08:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
09:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Doha
10:35 Vívás
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
12:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
2. szakasz
14:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
14:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
16:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
16:55 Röplabda
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
18:45 Lovaglás
Horse Excellence
19:15 Lovaglás
FEI Világkupa, Amszterdam
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
22:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
2019. január 30. szerda
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
01:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
06:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
08:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
09:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
11:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
3. szakasz
13:45 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
17:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
19:45 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:00 Vívás
23:05 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
2019. január 31. csütörtök
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:30 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:35 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
09:55 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
4. szakasz
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:45 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
18:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
18:45 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
2019. február 1. péntek
00:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
01:30 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
03:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
04:30 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
06:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
11:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
15:45 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
18:45 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Német Masters, Berlin Negyeddöntő
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
2019. február 2. szombat
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
01:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
01:30 Snooker
Német Masters, Berlin Negyeddöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
Eurosport 1 műsora