Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2019. január 31. - február 6.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:35 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
09:55 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
4. szakasz
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:45 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
18:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
18:45 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
2019. február 1. péntek
00:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
01:30 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
03:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
04:30 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
06:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
11:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
15:45 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
18:45 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Német Masters, Berlin Negyeddöntő
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
2019. február 2. szombat
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
01:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
01:30 Snooker
Német Masters, Berlin Negyeddöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
04:30 Snooker
Német Masters, Berlin Negyeddöntő
06:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
5. szakasz
08:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
14:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie Nők - 7,5km sprint
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
15:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie Nők - 7,5km sprint
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Német Masters, Berlin Elődöntő
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
2019. február 3. vasárnap
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
01:30 Snooker
Német Masters, Berlin Elődöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
04:30 Snooker
Német Masters, Berlin Elődöntő
06:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
6. szakasz
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Németország
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
Világkupa, Klingenthal HS 140
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Németország
14:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
15:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:15 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Németország
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
2019. február 4. hétfő
00:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:30 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
06:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
07:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
08:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
10:00 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
11:45 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
14:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
15:30 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
18:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
19:25 Sportok
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
World Grand Prix, 1. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 5. kedd
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
01:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:30 Snooker
World Grand Prix, 1. nap
03:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
03:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
04:30 Snooker
World Grand Prix, 1. nap
06:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
08:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
08:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás edzés
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
14:00 Snooker
World Grand Prix, 2. nap
18:00 Gyeplabda
18:05 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
World Grand Prix, 2. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 6. szerda
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
01:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:30 Snooker
World Grand Prix, 2. nap
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
04:30 Snooker
World Grand Prix, 2. nap
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
08:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
08:30 Gyeplabda
08:35 Snooker
World Grand Prix, 2. nap
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
15:30 Sportok
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
17:00 Sportok
Watts
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
World Grand Prix, 3. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 7. csütörtök
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
01:30 Snooker
World Grand Prix, 3. nap
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
Eurosport 1 műsora