Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2019. február 8. - 14.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
World Grand Prix, negyeddöntő
06:30 Biatlon
Világkupa Kanada
07:30 Biatlon
Világkupa Kanada
08:30 Snooker
World Grand Prix, negyeddöntő
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás edzés
Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
Volta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
17:45 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
World Grand Prix, Elődöntő
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
2019. február 9. szombat
00:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
Volta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
01:30 Snooker
World Grand Prix, Elődöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
04:30 Snooker
World Grand Prix, Elődöntő
06:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
08:30 Snooker
World Grand Prix, Elődöntő
10:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
Világkupa, Lahti HS 130
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
Volta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
Világkupa, Lahti Sprint csapatverseny
16:15 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:20 Szánkó
Világkupa, Oberhof Kettes 2.futam
18:45 Szánkó
Világkupa, Oberhof Férfi második futam
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:15 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi váltó
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
22:30 Biatlon
Világkupa Kanada Női váltó
2019. február 10. vasárnap
00:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
Volta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
01:30 Snooker
World Grand Prix, Elődöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
World Grand Prix, Elődöntő
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
07:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
08:30 Szánkó
Világkupa, Oberhof Férfi második futam
09:00 Szánkó
Világkupa, Oberhof Nők
10:00 Szánkó
Világkupa, Oberhof Kettes 2.futam
10:30 Szánkó
Világkupa, Oberhof Női második futam
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
Világbajnokság, Are Női lesiklás
14:00 Szánkó
Világkupa, Oberhof Női második futam
Volta a la Comunitat Valenciana 5. szakasz
16:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Világkupa, Lahti Ffi 10km
18:45 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:45 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Női lesiklás
20:45 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
21:45 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világbajnokság, Are Női lesiklás
Világkupa, Lahti Ffi 10km
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 11. hétfő
00:00 Snooker
World Grand Prix, Döntő
01:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
02:30 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világbajnokság, Are Női lesiklás
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
World Grand Prix, Döntő
06:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világkupa, Lahti Ffi 10km
08:30 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
09:00 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világbajnokság, Are Női lesiklás
Világbajnokság, Are Ffi kombináció lesiklás
12:30 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
13:00 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világbajnokság, Are Női lesiklás
Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
15:30 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 12. kedd
Világbajnokság, Are Női lesiklás
Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
01:30 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
02:00 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
02:30 Szánkó
Világkupa, Oberhof Női második futam
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
Világkupa, Lahti Ffi 10km
07:00 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:30 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
08:00 Szánkó
Világkupa, Oberhof Női második futam
08:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Torino
09:35 Lovaglás
FEI Világkupa, Bordeaux Díjugratás
10:45 Sportok
Watts
11:00 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
Világbajnokság, Are Női lesiklás
Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
14:15 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:45 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
Világbajnokság, Are Csapat
18:00 Lovaglás
Horse Excellence
18:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
Világbajnokság, Are Csapat
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
2019. február 13. szerda
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:05 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
Világbajnokság, Are Csapat
01:00 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
01:30 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
02:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világbajnokság, Are Csapat
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
04:30 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
Világbajnokság, Are Csapat
Világkupa, Lahti Ffi 10km
08:00 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
08:35 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
09:00 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
11:00 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
Világbajnokság, Are Csapat
13:45 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
19:00 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
19:35 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
2019. február 14. csütörtök
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:15 Gyeplabda
00:20 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világbajnokság, Are Csapat
02:30 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:30 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világbajnokság, Are Csapat
04:30 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
06:30 Biatlon
Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:00 Biatlon
Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világkupa, Lahti Ffi 10km
09:00 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
11:00 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 4. nap
13:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világbajnokság, Are Női óriás-műlesiklás 1.futam
15:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világbajnokság, Are Női óriás-műlesiklás 1.futam
17:20 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Női óriás-műlesiklás 2.futam
19:00 Biatlon
Világkupa Amerikai Egyesült Államok Nők - 7,5km sprint
20:30 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open 4. nap
2019. február 15. péntek
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Női óriás-műlesiklás 2.futam
00:30 Biatlon
Világkupa Amerikai Egyesült Államok Nők - 7,5km sprint
01:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
03:00 Biatlon
Világkupa Amerikai Egyesült Államok Nők - 7,5km sprint
Eurosport 1 műsora