Bejelentkezés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2019. március 5. - 11.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
05:00 Sífutás
Világbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
06:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
08:30 Atlétika
Fedettpályás EB, Glasgow 3. nap
Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
10:30 Sífutás
Világbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
12:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
Grand Slam Torna, Dusseldorf
14:00 Atlétika
Fedettpályás EB, Glasgow 3. nap
Gp samyn
Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
17:30 Gyeplabda
Pro league
17:35 Sífutás
Világbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
Áttekintés
19:25 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:40 Sífutás
Világbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
2019. március 6. szerda
Gp samyn
Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Gp samyn
06:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
06:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
07:45 Biatlon
Universiade
09:00 Biatlon
Universiade, Nők - 7,5km sprint
09:45 Sífutás
Universiade, Szabadstílusú sprint N
Grand Slam Torna, Dusseldorf
11:15 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
11:45 Sportok
Watts
12:25 Gyeplabda
Pro league
12:35 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
13:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston 3. nap
17:30 Atlétika
Fedettpályás EB, Glasgow 3. nap
18:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
19:00 Biatlon
Universiade
19:45 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:40 Atlétika
Fedettpályás EB, Glasgow 3. nap
2019. március 7. csütörtök
00:25 Gyeplabda
Pro league
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
01:00 Sportok
Watts
01:30 Síugrás
Világbajnokság, Seefeld
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
06:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
07:45 Biatlon
Universiade
08:30 Biatlon
Universiade
Universiade, Női óriás-műlesiklás 2.futam
Universiade, Párosok kűr
11:30 Biatlon
Universiade
Universiade, Női óriás-műlesiklás 2.futam
Universiade, Férfi szabadprogram
14:30 Biatlon
Universiade
15:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
15:35 Sportok
Watts
16:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
17:45 Biatlon
Universiade
18:15 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
18:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:45 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
2019. március 8. péntek
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
01:00 Biatlon
Universiade
01:30 Biatlon
Universiade
02:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Sportok
Watts
05:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
06:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
08:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Universiade, Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 1.futam Cseh Köztársaság
11:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 1.futam Cseh Köztársaság
Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
14:30 Sportok
Watts
15:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
16:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
18:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
19:15 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia
20:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
2019. március 9. szombat
00:30 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia
Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
02:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Universiade, Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
05:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
06:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Spindleruv Mlyn Női szlalom 1.futam Cseh Köztársaság
Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
Világkupa Spindleruv Mlyn Női szlalom 2.futam Cseh Köztársaság
14:30 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia Team - HS 134
16:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Strade bianche
19:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
2019. március 10. vasárnap
Strade bianche
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
02:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
05:00 Formula-e
FIA Bajnokság, selejtező
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
06:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
08:30 Formula-e
FIA Bajnokság, selejtező
08:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Bevezetés
09:00 Formula-e
FIA Bajnokság, 5. forduló
10:15 Biatlon
Universiade, Női 12,5km tömegrajtos verseny
10:45 Biatlon
Universiade, Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Kranjska Gora Férfi műlesiklás 1. futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
13:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
14:30 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
16:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
17:30 Formula-e
FIA Bajnokság, 5. forduló
Párizs-Nizza 1. szakasz
19:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
19:25 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
19:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Döntő
23:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:05 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
23:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
2019. március 11. hétfő
00:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
Párizs-Nizza 1. szakasz
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
02:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
02:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 1. szakasz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
05:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
05:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
07:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
Párizs-Nizza 1. szakasz
09:30 Formula-e
FIA Bajnokság, 5. forduló
10:00 Sífutás
Universiade
Universiade, Férfi szlalom 2.futam
Universiade, Ski Cross
12:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
12:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
13:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
Párizs-Nizza 1. szakasz
Párizs-Nizza 2. szakasz
16:45 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
17:15 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
18:45 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:50 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
Párizs-Nizza 2. szakasz
21:00 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
21:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Párizs-Nizza 2. szakasz
2019. március 12. kedd
00:00 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
01:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
02:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
02:30 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
Párizs-Nizza 2. szakasz
Eurosport 1 műsora