Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2019. március 14. - 20.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
Tirreno Adriatico 1. szakasz
04:45 Sportok
Watts
Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
07:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
08:00 Sportok
Watts
08:30 Gyeplabda
Pro league
Párizs-Nizza 4. szakasz
Tirreno Adriatico 1. szakasz
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
13:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Áttekintés
MotoGP, szezonzáró magazin
Párizs-Nizza 4. szakasz
Párizs-Nizza 5. szakasz
16:45 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
19:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Tirreno Adriatico 2. szakasz
Párizs-Nizza 5. szakasz
21:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:20 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
22:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Tirreno Adriatico 2. szakasz
2019. március 15. péntek
Párizs-Nizza 5. szakasz
01:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
02:15 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
Párizs-Nizza 5. szakasz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tirreno Adriatico 2. szakasz
05:00 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
06:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
07:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Áttekintés
08:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 5. szakasz
Tirreno Adriatico 2. szakasz
10:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
12:45 Sportok
Watts
UEFA Europa Liga, sorsolás
13:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 5. szakasz
Párizs-Nizza 6. szakasz
16:45 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
17:15 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
18:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Párizs-Nizza 6. szakasz
19:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Áttekintés
20:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
World Endurance bajnokság, Sebring
2019. március 16. szombat
World Endurance bajnokság, Sebring
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
06:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Párizs-Nizza 6. szakasz
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
Világkupa Soldeu Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Andorra
Világkupa Soldeu Női szlalom 1.futam Andorra
11:15 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa Soldeu Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
13:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női váltó
Világkupa Soldeu Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Párizs-Nizza 7. szakasz
17:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
19:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:35 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
Párizs-Nizza 7. szakasz
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
2019. március 17. vasárnap
00:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női váltó
01:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld Első futam
Párizs-Nizza 7. szakasz
Tirreno Adriatico 4. szakasz
Párizs-Nizza 7. szakasz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tirreno Adriatico 4. szakasz
05:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
06:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női váltó
Párizs-Nizza 7. szakasz
Tirreno Adriatico 4. szakasz
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 1.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi műlesiklás 1. futam Andorra
11:15 Sífutás
Világkupa Falun Svédország Női 10km szabadstílus
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
13:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
14:15 Sífutás
Világkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
15:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
18:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Párizs-Nizza 8. szakasz
19:45 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
Chasing History
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Párizs-Nizza 8. szakasz
Tirreno Adriatico 5. szakasz
2019. március 18. hétfő
Világbajnokság, Thaiföld
01:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld 2. futam
01:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Párizs-Nizza 8. szakasz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tirreno Adriatico 5. szakasz
05:00 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
Párizs-Nizza 8. szakasz
Tirreno Adriatico 5. szakasz
08:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Chasing History
Párizs-Nizza 8. szakasz
12:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
12:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Tirreno Adriatico 5. szakasz
Tirreno Adriatico 6. szakasz
Párizs-Nizza 8. szakasz
17:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
18:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
18:50 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:00 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
22:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Tirreno Adriatico 6. szakasz
2019. március 19. kedd
Chasing History
01:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
02:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
03:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
03:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tirreno Adriatico 6. szakasz
05:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
Tirreno Adriatico 6. szakasz
Chasing History
09:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Anaheim
10:40 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
Tirreno Adriatico 6. szakasz
Tirreno Adriatico 7. szakasz
16:45 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
17:55 Gyeplabda
Pro league
18:00 Lovaglás
Díjlovagló Világkupa, 's-Hertogenbosch
18:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:00 Lovaglás
Rolex Grand Slam, 's-Hertogenbosch
Tirreno Adriatico 7. szakasz
21:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
22:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
23:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Tirreno Adriatico 7. szakasz
2019. március 20. szerda
00:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
00:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
01:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tirreno Adriatico 7. szakasz
05:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
05:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
06:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
06:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Tirreno Adriatico 7. szakasz
World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
09:00 Curling
Női Világbajnokság, Dánia Round Robin
World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
12:30 Lovaglás
Díjlovagló Világkupa, 's-Hertogenbosch
13:30 Gyeplabda
Pro league
13:35 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
17:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Chasing History
19:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
Home of the olympics
21:30 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
23:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. március 21. csütörtök
00:00 Gyeplabda
Pro league
00:05 Curling
Női Világbajnokság, Dánia Round Robin
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
02:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Eurosport 1 műsora