Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2019. december 2. - 8.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
05:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
05:30 Biatlon
Világkupa Svédország
06:00 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
06:30 Biatlon
Világkupa Svédország
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
08:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
12:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
17:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
18:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
Grand Slam Torna, Osaka
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
23:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
2019. december 3. kedd
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Slam Torna, Osaka
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
06:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
07:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
08:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
Grand Slam Torna, Osaka
13:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
17:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
18:30 Lovaglás
Horse Excellence
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
23:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
2019. december 4. szerda
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:35 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
01:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Sportok
Watts
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
06:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
06:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
07:00 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
07:45 Biatlon
Világkupa Svédország
08:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
14:15 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
15:05 Biatlon
Világkupa Svédország
16:05 Biatlon
Világkupa Svédország
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
18:40 Lovaglás
FEI Világkupa, Madrid Díjugratás
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
23:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
2019. december 5. csütörtök
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:35 Biatlon
Világkupa Svédország
FIS Világkupa, Slopestyle
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Biatlon
Világkupa Svédország
05:30 Biatlon
Világkupa Svédország
06:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Ffi és Női klasszikus sprint
07:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
08:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
08:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
13:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
14:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
15:10 Biatlon
Világkupa Svédország
16:10 Biatlon
Világkupa Svédország
18:00 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
18:40 Biatlon
Világkupa Svédország
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
23:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
2019. december 6. péntek
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:35 Biatlon
Világkupa Svédország
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
05:30 Biatlon
Világkupa Svédország
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
08:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
10:30 Biatlon
Világkupa Svédország
FIS Világkupa, Slopestyle
FIS Világkupa, Val Thorens
13:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
14:25 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
15:25 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
FIS Világkupa, Val Thorens
17:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
18:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Kanada
22:05 Lovaglás
23:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:05 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
Világkupa Lake Louis Kanada
2019. december 7. szombat
FIS Világkupa, Val Thorens
01:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
FIS Világkupa, Val Thorens
03:45 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Kanada
06:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa, Lillehammer HS 98
10:55 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
11:55 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
12:20 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
Világkupa, Lillehammer HS 98
Világkupa, Lillehammer Csapat
15:25 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
17:20 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Kanada
22:00 Lovaglás
‹ 1 óra 6 perce megy, 23 percig tart ›
23:30 Hírek
› 23 perc múlva kezdődik
Eurosport 2 Hírek
› 28 perc múlva kezdődik
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
2019. december 8. vasárnap
00:15 Hírek
› 1 óra 8 perc múlva kezdődik
Eurosport 2 Hírek
› 1 óra 13 perc múlva kezdődik
Világkupa Lake Louis Kanada
01:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
03:00 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
05:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
06:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
Világkupa, Lillehammer Csapat
Világkupa, Lillehammer HS 140
10:15 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
11:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
Világkupa, Lillehammer
14:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
14:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
15:20 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
22:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
22:05 Lovaglás
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
2019. december 9. hétfő
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
01:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Eurosport 1 műsora