Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2019. december 8. - 14.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
05:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
06:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
Világkupa, Lillehammer Csapat
Világkupa, Lillehammer HS 140
10:15 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
11:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
Világkupa, Lillehammer
14:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
14:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
15:20 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
22:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
22:05 Lovaglás
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
2019. december 9. hétfő
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
01:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
06:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
11:30 Biatlon
Világkupa Svédország Női váltó
12:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
19:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
19:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:35 Maraton
Félmaraton
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
2019. december 10. kedd
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:05 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
01:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Biatlon
Világkupa Svédország Női váltó
06:15 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
07:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
07:45 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
10:30 Sportok
Watts
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
13:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
19:10 Lovaglás
Horse Excellence
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
2019. december 11. szerda
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
06:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
08:00 Lovaglás
Horse Excellence
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
11:40 Golf
Összefoglaló
12:50 Maraton
Félmaraton
13:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
19:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
2019. december 12. csütörtök
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:05 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
00:45 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
01:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
02:15 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Lovaglás
Horse Excellence
Világkupa, Lillehammer HS 98
Világkupa, Lillehammer Csapat
Világkupa, Lillehammer HS 140
Világkupa, Lillehammer
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
10:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
11:45 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
13:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
18:00 Golf
Összefoglaló
19:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
2019. december 13. péntek
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
FIS Világkupa, Val Thorens
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
10:30 Biatlon
Világkupa Svédország
11:20 Biatlon
Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
12:50 Snowboard
FIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
14:15 Biatlon
Világkupa Ausztria
15:40 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140 férfi selejtező
17:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
17:55 Biatlon
Világkupa Ausztria
18:55 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
23:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:05 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140 férfi selejtező
2019. december 14. szombat
00:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
00:45 Biatlon
Világkupa Ausztria
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Snowboard
FIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
05:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
05:45 Biatlon
Világkupa Ausztria
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
11:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
13:55 Biatlon
Világkupa Ausztria
14:45 Biatlon
Világkupa Ausztria
15:30 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Ffi és Női sprint
15:50 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
19:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
23:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:35 Snowboard
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
2019. december 15. vasárnap
00:30 Snowboard
FIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
Eurosport 1 műsora