Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2020. január 14. - 20.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
05:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
07:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
Lausanne
Világkupa Altenmarkt-Zauchense Ausztria
Világkupa Altenmarkt-Zauchense Női kombináció műlesiklás Ausztria
Lausanne
Home of the olympics
Home of the olympics
17:45 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
19:00 Lovaglás
FEI Világkupa, Basel Díjugratás
20:00 Snooker
Mesterek Tornája, London 3. nap
23:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 9. szakasz
2020. január 15. szerda
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
WTCR, Season Review
01:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
03:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
07:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
08:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
09:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
11:00 Vívás
Grand Prix Sorozat, Montreal
12:00 Snowboard
FIS Világkupa, Badgastein Parallel Slalom
12:50 Snowboard
FIS Világkupa, Badgastein
14:15 Biatlon
Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
Világkupa Flachau Women Night Slalom 2nd Leg Ausztria
Lausanne Női óriás-műlesiklás 2.futam
Lausanne Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
18:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
19:05 Snooker
Mesterek Tornája, London 4. nap
19:45 Snooker
Mesterek Tornája, London 4. nap
23:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 10. szakasz
2020. január 16. csütörtök
00:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
01:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
03:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
07:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
08:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
09:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
10:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
12:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
13:30 Biatlon
Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
14:20 Biatlon
Világkupa Németország
Lausanne
Lausanne
17:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
18:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
19:05 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
19:45 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
23:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 11. szakasz
2020. január 17. péntek
00:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
02:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
03:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
07:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
09:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
10:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
12:30 Snowboard
FIS Világkupa, Laax Slopestyle
Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
15:00 Biatlon
Világkupa Németország Női váltó
Lausanne Női óriás-műlesiklás 2.futam
Lausanne Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
16:50 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
17:55 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország
19:20 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
19:45 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
23:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 12. szakasz
2020. január 18. szombat
00:05 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
01:25 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
03:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Wengen Ffi kombináció lesiklás Svájc
Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
07:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
07:45 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
08:25 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
Világkupa Wengen Férfi lesiklás N Svájc
Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
15:05 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország
15:50 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
17:45 Biatlon
Világkupa Németország Férfi váltó
18:30 Sportok
Lausanne
19:05 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago selejtező
19:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Bevezetés
20:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
21:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
22:05 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Nők
22:30 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Női második futam
23:00 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Kettes 2.futam
23:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar Áttekintés
2020. január 19. vasárnap
00:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
01:30 Snooker
Mesterek Tornája, London Elődöntő
03:00 Snowboard
FIS Világkupa, Laax Félcső
Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
Világkupa Wengen Férfi lesiklás N Svájc
05:30 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
06:30 Snooker
Mesterek Tornája, London Elődöntő
08:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
Világkupa Wengen Férfi lesiklás N Svájc
Világkupa Wengen Férfi műlesiklás 1. futam Svájc
11:15 Biatlon
Világkupa Németország Női váltó
12:05 Biatlon
Világkupa Németország
Világkupa Wengen Férfi szlalom 2.futam Svájc
14:15 Biatlon
Világkupa Németország
15:10 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
17:00 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Férfi második futam
17:45 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Csapat váltó
18:30 Sportok
Lausanne
19:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
19:45 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
23:35 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
2020. január 20. hétfő
00:50 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
07:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
09:00 Tenisz
Grand Slam Torna
09:15 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
11:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
14:30 Tenisz
Grand Slam Torna
15:05 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
Home of the olympics
Home of the olympics
17:30 Sportok
Lausanne
18:05 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
19:30 Biatlon
Világkupa Németország
20:00 Biatlon
Világkupa Németország
20:30 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
21:30 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
22:35 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
23:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
2020. január 21. kedd
00:25 Tenisz
Grand Slam Torna
00:55 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
Eurosport 1 műsora