Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2020. február 15. - 21.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Saalbach Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
06:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
Világkupa Saalbach Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
10:55 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
14:00 Sífutás
Világkupa, Östersund Női 10km szabadstílus
14:40 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
16:05 Sífutás
Világkupa, Östersund Férfi 15km szabadstílus
17:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
18:35 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City selejtező
Világkupa, Calgary Félcső
Világkupa, Calgary Slopestyle
22:55 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City 4.forduló
2020. február 16. vasárnap
00:05 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
01:30 Snooker
Welsh Open Elődöntő
03:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
05:00 Snooker
Welsh Open Elődöntő
06:30 Sífutás
Világkupa, Östersund Férfi 15km szabadstílus
07:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
08:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
10:55 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
12:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
14:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
15:55 Sífutás
Világkupa, Östersund Női 10km klasszikus
16:40 Sífutás
Világkupa, Östersund Férfi15km klasszikus
17:25 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
19:00 Snooker
Welsh Open Döntő
19:45 Snooker
Welsh Open Döntő
23:05 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi Ffiak
23:30 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi Férfi második futam
2020. február 17. hétfő
00:00 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi Csapat váltó
Pro series clasica de almeria
01:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
03:00 Snooker
Welsh Open Döntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:15 Sífutás
Világkupa, Östersund Női 10km szabadstílus
06:15 Sífutás
Világkupa, Östersund Női 10km klasszikus
06:45 Sífutás
Világkupa, Östersund Férfi 15km szabadstílus
07:45 Sífutás
Világkupa, Östersund Férfi15km klasszikus
08:35 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
09:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
10:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
11:30 Snooker
Welsh Open Döntő
13:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City 4.forduló
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
15:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
17:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
17:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
18:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
19:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
19:35 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Grand Slam Torna, Párizs
Európa-bajnokság, Róma
Home of the olympics
Home of the olympics
23:30 Snooker
Welsh Open Döntő
2020. február 18. kedd
01:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa, Calgary Félcső
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa, Calgary Slopestyle
05:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
06:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
08:30 Snooker
Welsh Open Döntő
09:55 Íjászat
Las Vegas
Grand Slam Torna, Párizs
Európa-bajnokság, Róma
12:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
12:50 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
13:35 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
14:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
16:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
17:55 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
19:10 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
20:00 Snooker
Welsh Open Döntő
21:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
22:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
23:35 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
2020. február 19. szerda
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
01:30 Snooker
Welsh Open Döntő
03:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
05:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
06:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
07:30 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
08:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
09:35 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
11:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
12:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
12:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
13:35 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
14:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
15:55 Snooker
Welsh Open Döntő
17:45 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Tour of Andalúzia 1. szakasz
19:55 Atlétika
Fedettpályás verseny, Lievin
22:20 Lovaglás
Nemzetek kupája, Wellington
Tour of Andalúzia 1. szakasz
Tour of Algarve 1. szakasz
2020. február 20. csütörtök
00:25 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
03:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
05:00 Snooker
Welsh Open Döntő
Tour of Andalúzia 1. szakasz
Tour of Algarve 1. szakasz
08:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
09:30 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
10:35 Sífutás
Világkupa
12:35 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
13:20 Sífutás
Világkupa
15:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
16:00 Snooker
1 forduló
18:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
18:50 Snooker
1 forduló
19:45 Snooker
1 forduló
2020. február 21. péntek
Tour of Andalúzia 2. szakasz
Tour of Algarve 2. szakasz
01:30 Sífutás
Világkupa
02:15 Sífutás
Világkupa
03:00 Snooker
‹ 1 óra 10 perce megy, 49 percig tart ›
1 forduló
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Sífutás
› 49 perc múlva kezdődik
Világkupa
05:45 Biatlon
› 1 óra 34 perc múlva kezdődik
Világbajnokság, Antholz
Tour of Andalúzia 2. szakasz
Tour of Algarve 2. szakasz
08:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
09:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
11:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
12:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
13:15 Snooker
1 forduló
13:45 Snooker
1 forduló
18:00 Snooker
1 forduló
19:45 Snooker
1 forduló
2020. február 22. szombat
Tour of Andalúzia 3. szakasz
Tour of Algarve 3. szakasz
01:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
02:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:45 Snooker
1 forduló
Eurosport 1 műsora