Bejelentkezés:
 
Vrábel Krisztina Koszta Ágnes Dr. Töllösy Judit

160 grammos szénhidrátdiéta - Az életmódkönyv - 85 recepttel


Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2020. február 18. - 24.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
Világkupa, Calgary Slopestyle
05:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
06:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
08:30 Snooker
Welsh Open Döntő
09:55 Íjászat
Las Vegas
Grand Slam Torna, Párizs
Európa-bajnokság, Róma
12:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
12:50 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
13:35 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
14:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
16:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
17:55 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
19:10 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
20:00 Snooker
Welsh Open Döntő
21:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
22:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
23:35 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
2020. február 19. szerda
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
01:30 Snooker
Welsh Open Döntő
03:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
05:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
06:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
07:30 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
08:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
09:35 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
11:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
12:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
12:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
13:35 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
14:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
15:55 Snooker
Welsh Open Döntő
17:45 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Tour of Andalúzia 1. szakasz
19:55 Atlétika
Fedettpályás verseny, Lievin
22:20 Lovaglás
Nemzetek kupája, Wellington
Tour of Andalúzia 1. szakasz
Tour of Algarve 1. szakasz
2020. február 20. csütörtök
00:25 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
03:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
05:00 Snooker
Welsh Open Döntő
Tour of Andalúzia 1. szakasz
Tour of Algarve 1. szakasz
08:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
09:30 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
10:35 Sífutás
Világkupa
12:35 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
13:20 Sífutás
Világkupa
15:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
16:00 Snooker
1 forduló
18:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
18:50 Snooker
1 forduló
19:45 Snooker
1 forduló
2020. február 21. péntek
Tour of Andalúzia 2. szakasz
Tour of Algarve 2. szakasz
01:30 Sífutás
Világkupa
02:15 Sífutás
Világkupa
03:00 Snooker
SHOOT OUT, 1 forduló
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:59 Sífutás
Világkupa, STORLIEN-MERAKER
05:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Tour of Andalúzia 2. szakasz
Tour of Algarve 2. szakasz
08:35 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
09:18 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
12:10 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
12:44 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
13:16 Snooker
SHOOT OUT , 1 forduló
13:45 Snooker
18:00 Snooker
19:45 Snooker
2020. február 22. szombat
Tour of Andalúzia 3. szakasz
Tour of Algarve 3. szakasz
01:27 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
02:17 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:45 Snooker
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
FIS Világkupa, Mogul N
Tour of Andalúzia 3. szakasz
Tour of Algarve 3. szakasz
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
Világkupa, Trondheim HS 138
Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
11:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női váltó
13:00 Sífutás
Világkupa, Trondheim Ffi és Női klasszikus sprint
14:40 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi váltó
Világkupa, Trondheim
16:45 Snooker
Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
19:20 Snooker
19:45 Snooker
2020. február 23. vasárnap
Tour of Andalúzia 4. szakasz
Tour of Algarve 4. szakasz
01:25 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női váltó
02:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi váltó
03:00 Snooker
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
Világkupa, Trondheim
Tour of Andalúzia 4. szakasz
Tour of Algarve 4. szakasz
Világkupa Crans Montana Svájc
12:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
14:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa, Trondheim
16:30 Snooker
3. forduló
18:05 Sífutás
Világkupa, Trondheim
19:05 Snooker
19:45 Snooker
22:00 Snooker
23:00 Snooker
23:30 Snooker
SHOOT OUT, Döntő
2020. február 24. hétfő
World Tour, UAE TOUR 1. szakasz
Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
03:00 Snooker
Shoot out
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Hainan 1. szakasz
Tour of Hainan 2. szakasz
07:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Tour of Hainan 2. szakasz
Tour of Andalúzia 5. szakasz
Tour of Algarve 5. szakasz
World Tour, UAE TOUR 1. szakasz
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
Home of the olympics
Home of the olympics
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
19:00 Snooker
Shoot out
19:55 Snooker
1 forduló
23:35 Sífutás
Trondheim
2020. február 25. kedd
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
Tour of Hainan 2. szakasz
03:00 Snooker
1 forduló
Eurosport 1 műsora