Bejelentkezés:
 
Bereményi Géza

Magyar Copperfield


Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2020. február 21. - 27.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:59 Sífutás
Világkupa, STORLIEN-MERAKER
05:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Tour of Andalúzia 2. szakasz
Tour of Algarve 2. szakasz
08:35 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
09:18 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
12:10 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
12:44 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
13:16 Snooker
SHOOT OUT , 1 forduló
13:45 Snooker
18:00 Snooker
19:45 Snooker
2020. február 22. szombat
Tour of Andalúzia 3. szakasz
Tour of Algarve 3. szakasz
01:27 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
02:17 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:45 Snooker
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
FIS Világkupa, Mogul N
Tour of Andalúzia 3. szakasz
Tour of Algarve 3. szakasz
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
Világkupa, Trondheim HS 138
Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
11:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női váltó
13:00 Sífutás
Világkupa, Trondheim Ffi és Női klasszikus sprint
14:40 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi váltó
Világkupa, Trondheim
16:45 Snooker
Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
19:20 Snooker
19:45 Snooker
2020. február 23. vasárnap
Tour of Andalúzia 4. szakasz
Tour of Algarve 4. szakasz
01:25 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női váltó
02:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi váltó
03:00 Snooker
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
Világkupa, Trondheim
Tour of Andalúzia 4. szakasz
Tour of Algarve 4. szakasz
Világkupa Crans Montana Svájc
12:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
14:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa, Trondheim
16:30 Snooker
3. forduló
18:05 Sífutás
Világkupa, Trondheim
19:05 Snooker
19:45 Snooker
22:00 Snooker
23:00 Snooker
23:30 Snooker
SHOOT OUT, Döntő
2020. február 24. hétfő
World Tour, UAE TOUR 1. szakasz
Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
03:00 Snooker
Shoot out
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Hainan 1. szakasz
Tour of Hainan 2. szakasz
07:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Tour of Hainan 2. szakasz
Tour of Andalúzia 5. szakasz
Tour of Algarve 5. szakasz
World Tour, UAE TOUR 1. szakasz
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
Home of the olympics
Home of the olympics
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
19:00 Snooker
Shoot out
19:55 Snooker
1 forduló
23:35 Sífutás
Trondheim
2020. február 25. kedd
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
Tour of Hainan 2. szakasz
03:00 Snooker
1 forduló
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Hainan 2. szakasz
Tour of Hainan 3. szakasz
Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
08:30 Sífutás
Trondheim
09:35 Snooker
1 forduló
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
World Tour, UAE TOUR 3. szakasz
14:00 Snooker
1 forduló
17:30 Lovaglás
18:00 Lovaglás
FEI Világkupa, Göteborg Díjugratás
19:00 Snooker
1 forduló
19:55 Snooker
1 forduló
23:35 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
2020. február 26. szerda
World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
World Tour, UAE TOUR 3. szakasz
Tour of Hainan 3. szakasz
03:00 Snooker
1 forduló
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
05:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
Tour of Hainan 3. szakasz
Tour of Hainan 4. szakasz
World Tour, UAE TOUR 3. szakasz
Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
08:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
09:00 Lovaglás
09:30 Lovaglás
FEI Világkupa, Göteborg Dressage
Tour of Hainan 4. szakasz
World Tour, UAE TOUR 3. szakasz
World Tour, UAE TOUR 4. szakasz
14:00 Snooker
1 forduló
17:30 Snooker
1 forduló
18:05 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
Világbajnokság, Berlin 1. nap
2020. február 27. csütörtök
World Tour, UAE TOUR 4. szakasz
01:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
02:15 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Hainan 4. szakasz
Tour of Hainan 5. szakasz
Világbajnokság, Berlin 1. nap
08:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
Tour of Hainan 5. szakasz
World Tour, UAE TOUR 4. szakasz
World Tour, UAE TOUR 5. szakasz
14:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
17:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
17:50 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
19:20 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
Világbajnokság, Berlin 2. nap
2020. február 28. péntek
World Tour, UAE TOUR 5. szakasz
01:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
02:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
Eurosport 1 műsora