Bejelentkezés:
 
Bert Hellinger

Gondolkodtató - Pillantások a teljességre


Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2020. február 28. - március 5.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
Tour of Hainan 5. szakasz
Tour of Hainan 6. szakasz
World Tour, UAE TOUR 5. szakasz
Világkupa, Almaty Aerials
Világkupa Hinterstoder Ausztria
11:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
UEFA Europa Liga, sorsolás
Világkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
14:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
15:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
16:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
16:55 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
18:15 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
20:15 Snooker
THE PLAYERS Championship, Elődöntő
Világbajnokság, Berlin 3. nap
2020. február 29. szombat
World Tour, UAE TOUR 6. szakasz
01:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
03:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, Elődöntő
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Superbike
Világbajnokság, Ausztrália Superpole
05:00 Superbike
Világbajnokság, Ausztrália Első futam
Tour of Hainan 7. szakasz
Világbajnokság, Berlin 3. nap
World Tour, UAE TOUR 6. szakasz
FIS Világkupa, Ski Cross
Világkupa Női szuperóriás-műlesiklás Olaszország
Világkupa Hinterstoder Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
13:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa Nők - 7,5km sprint
14:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Bevezetés
15:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
16:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
19:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Elődöntő
Világbajnokság, Berlin 4. nap
2020. március 1. vasárnap
World Tour, UAE TOUR 7. szakasz
01:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
World Tour
Tour of Tajvan 1. szakasz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Hainan 7. szakasz
Tour of Hainan 8. szakasz
Világbajnokság, Berlin 4. nap
World Tour
World Tour, UAE TOUR 7. szakasz
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
10:25 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
Világkupa Olaszország
12:25 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
13:10 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
15:15 Snooker
THE PLAYERS Championship, Döntő
17:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
17:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
Világbajnokság, Berlin 5. nap
19:30 Snooker
THE PLAYERS Championship, Döntő
19:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Döntő
1.futam
2020. március 2. hétfő
Kuurne-Brussels-Kuurne
Világbajnokság, Berlin 5. nap
Kuurne-Brussels-Kuurne
Kuurne-Brussels-Kuurne
Tour of Tajvan 1. szakasz
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Tajvan 2. szakasz
Kuurne-Brussels-Kuurne
World Tour
Világbajnokság, Berlin 5. nap
08:29 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
Világkupa Hinterstoder Ausztria
Világkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
13:55 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Világbajnokság, Berlin 5. nap
World Tour
Kuurne-Brussels-Kuurne
Világkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
17:54 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:21 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Grand Slam Torna, Dusseldorf
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
22:12 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
Grand Slam Torna, Dusseldorf
2020. március 3. kedd
World Tour
Kuurne-Brussels-Kuurne
Világbajnokság, Berlin 5. nap
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Tajvan 2. szakasz
Tour of Tajvan 3. szakasz
06:19 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
Világkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
09:09 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk Nők - 7,5km sprint
10:03 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
10:39 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
11:37 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
Tour of Tajvan 3. szakasz
World Tour
Kuurne-Brussels-Kuurne
GP SAMYN Nők
GP SAMYN Férfiak
Follow Fabian
Kuurne-Brussels-Kuurne
19:16 Snooker
Döntő
20:00 Lovaglás
Nemzetek kupája, Abu Dhabi
21:02 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
Kuurne-Brussels-Kuurne
GP SAMYN Férfiak
2020. március 4. szerda
Tour of Tajvan 3. szakasz
00:32 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
01:25 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
Világkupa, Lahti
03:30 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női 10km klasszikus
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:15 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női váltó
Tour of Tajvan 3. szakasz
Tour of Tajvan 4. szakasz
07:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
08:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
GP SAMYN Férfiak
11:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
12:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
13:35 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi15km klasszikus
14:20 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi váltó
15:20 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
17:10 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
World Tour
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
GP SAMYN Férfiak
22:05 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
Home of the olympics
2020. március 5. csütörtök
Home of the olympics
Home of the olympics
GP SAMYN Férfiak
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
Tour of Tajvan 4. szakasz
Tour of Tajvan 5. szakasz
GP SAMYN Férfiak
07:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
08:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
08:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
09:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
10:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
11:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
12:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
13:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
14:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női váltó
14:55 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
17:05 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
19:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
20:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
21:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
22:00 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
23:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
2020. március 6. péntek
00:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
01:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
02:15 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
03:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
Eurosport 1 műsora