Bejelentkezés:
 
Elizabeth Hoyt

A bűn hercege


Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 1 műsora

2020. március 28. - április 3.

Ugrás
Eurosport 1 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női váltó
05:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
06:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi váltó
Home of the olympics
Home of the olympics
World Tour, Párizs-Nizza 6. szakasz
Világkupa Bormio Ffi kombináció műlesiklás Olaszország
Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
Világkupa Hinterstoder Ausztria
Világkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
Home of the olympics
Home of the olympics
14:00 Biatlon
Világkupa Finnország Nők - 7,5km sprint
15:00 Biatlon
Világkupa Finnország
15:30 Biatlon
Világkupa Finnország
16:30 Biatlon
Világkupa Finnország
World Tour
Kuurne-Brussels-Kuurne
GP SAMYN Férfiak
20:00 Snooker
Welsh Open Döntő
22:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City 4.forduló
Home of the olympics
2020. március 29. vasárnap
Home of the olympics
00:30 Snooker
Welsh Open Döntő
01:30 Snooker
Döntő
03:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
05:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
06:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Home of the olympics
Home of the olympics
World Tour, Párizs-Nizza 7. szakasz
Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
Home of the olympics
Home of the olympics
E3 Harelbeke
Gent - Wevelgem
Flandriai körverseny
Paris-Roubaix
20:00 Snooker
Döntő
22:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
Home of the olympics
2020. március 30. hétfő
Home of the olympics
Home of the olympics
Gent - Wevelgem
03:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
04:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
05:00 Rali
FIA Rali Európa-bajnokság, Ciprus Áttekintés
05:30 Rali
FIA Rali Európa-bajnokság, Magyarország Áttekintés
06:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 1. szakasz
06:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 2. szakasz
07:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 3. szakasz
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
08:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
10:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság
12:00 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Férfi negyeddöntők
World Tour
15:00 Snooker
Home Nations Series , Brit Open Döntő
17:00 Snooker
World Open, Döntő
19:00 Biatlon
Világkupa Svédország
20:00 Biatlon
Világkupa Svédország
21:00 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
22:00 Biatlon
Világkupa Svédország
Home of the olympics
2020. március 31. kedd
World Tour, UAE TOUR 1. szakasz
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
World Tour, UAE TOUR 3. szakasz
World Tour, UAE TOUR 4. szakasz
World Tour, UAE TOUR 5. szakasz
03:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
05:00 Rali
FIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
06:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 4. szakasz
06:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 5. szakasz
07:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 6. szakasz
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Negyeddöntő
08:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Női döntő
10:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
12:00 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open 1. nap
Kuurne-Brussels-Kuurne
GP SAMYN Férfiak
15:00 Snooker
World Open, Döntő
17:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
19:00 Biatlon
Világkupa Németország
20:00 Biatlon
Világkupa Németország Férfi váltó
21:00 Biatlon
Világkupa Németország Férfi 15km tömegrajtos verseny
21:30 Biatlon
Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
22:30 Biatlon
Világkupa Németország Női 12,5km tömegrajtos verseny
Home of the olympics
2020. április 1. szerda
World Tour
World Tour
03:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
World Endurance bajnokság, Fudzsi Áttekintés
WTCR, Macau Áttekintés
WTCR, Sepang Áttekintés
06:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar Pihenő nap
06:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 7. szakasz
07:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 8. szakasz
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
08:30 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Férfi döntő
10:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 8. nap
12:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
Bruges-De Panne-Koksijde Férfiak
15:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
17:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
19:00 Biatlon
Világkupa Németország
20:00 Biatlon
Világkupa Németország Férfi váltó
21:00 Biatlon
Világkupa Németország
21:30 Biatlon
Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
22:30 Biatlon
Világkupa Németország
Home of the olympics
2020. április 2. csütörtök
Bruges-De Panne-Koksijde Férfiak
Bruges-De Panne-Koksijde Férfiak
03:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
WTCR, Season Review
06:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 9. szakasz
06:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 10. szakasz
07:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 11. szakasz
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
10:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 6. nap
11:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
E3 Harelbeke
15:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
17:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
19:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia
20:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia
21:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 15km tömegrajtos verseny
21:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia
22:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Női 12,5km tömegrajtos verseny
Home of the olympics
2020. április 3. péntek
E3 Harelbeke
E3 Harelbeke
World Endurance bajnokság, Best Of
Eurosport 1 műsora
Eurosport 1 műsora
World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
05:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
WTCR, Season Review
07:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 12. szakasz
07:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
08:30 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Női döntő
10:00 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Női döntő
12:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 8. nap
Gent - Wevelgem
15:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
17:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
19:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
20:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
20:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
21:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
22:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
22:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
Home of the olympics
2020. április 4. szombat
Gent - Wevelgem
Gent - Wevelgem
WTCR, Season Review
Eurosport 1 műsora