Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Sport 2 műsora

2019. február 12. - 18.

Ugrás
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Hamburg - Dynamo Dresden 2. Bundesliga, 21. forduló
(ismétlés)
Telekom Veszprém - Barcelona BL, férfiak, csoportkör
(ismétlés)
11:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
(ismétlés)
Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
18:30 Germánia
(ismétlés)
Bundesliga-show, 1021
19:30 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 4. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 5. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
(2-1. rész)
2019. február 13. szerda
(ismétlés)
Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand BL, nők, középdöntő
(ismétlés)
Celje - MOL-Pick Szeged BL, férfiak, csoportkör
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Kézilabdaműsor, 1904
(ismétlés)
(ismétlés)
Amerikai sportmagazin
(ismétlés)
Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
11:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
17:30 UFC
(ismétlés)
Unleashed: 2018 feltörekvő csillagai
18:30 Póker
(ismétlés) (35-2. rész)
World Poker Tour Season XVI
19:30 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 4. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 5. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
2019. február 14. csütörtök
(ismétlés)
Flensburg - Celje BL, férfiak, csoportkör
02:00 UFC
(ismétlés)
Robert Whittaker - Kelvin Gastelum UFC 234, Melbourne
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
(ismétlés)
Európa-liga, magazin
(2-1. rész)
11:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
(élő) (premier)
Nyeftehimik - Szibir KHL, alapszakasz
(ismétlés)
20:00 Darts
(élő) (premier)
Premier League, 2. állomás, Glasgow
23:30 Tenisz
4. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam, mai
2019. február 15. péntek
(ismétlés)
Amerikai sportmagazin
(ismétlés)
Balatonfüred - Füchse Berlin EHF-kupa, férfiak, csoportkör
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
(ismétlés)
összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések
12:30 Tenisz
(élő) (premier)
1. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
14:30 Tenisz
(élő) (premier)
2. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
(ismétlés)
17:30 UFC
Unleashed: nehézsúlyú csaták, új
18:30 Póker
(35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI, új
19:30 Tenisz
(élő) (premier)
3. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz
(élő) (premier)
4. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
23:30 NBA
(ismétlés)
New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder NBA, alapszakasz
2019. február 16. szombat
(ismétlés)
A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
(ismétlés)
Augsburg - Bayern München Bundesliga, 22. forduló
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
(ismétlés)
A hét témái
10:30 Aerosport
(2019-2. rész)
(ismétlés)
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
(élő) (premier)
Heidenheim - Hamburg 2. Bundesliga, 22. forduló
(ismétlés) (27. rész)
(élő) (premier)
VfB Stuttgart - RB Leipzig Bundesliga, 22. forduló
(ismétlés)
IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
(élő) (premier)
Hertha BSC - Werder Bremen Bundesliga, 22. forduló
20:30 Póker
(ismétlés) (35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI
(élő) (premier)
FC Porto - Setúbal portugál bajnokság, 22. forduló
(ismétlés)
Vardar Szkopje - Telekom Veszprém BL, férfiak, csoportkör
2019. február 17. vasárnap
(ismétlés)
Saint-Raphael - La Rioja EHF-kupa, férfiak, csoportkör
(ismétlés)
Sergio Garcia - Ted Cheeseman Profi gála, London
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
(ismétlés)
Vardar Szkopje - Telekom Veszprém BL, férfiak, csoportkör
13:30 NBA
NBA, All Star-hétvége, Charlotte Skills Challenge, mai
(élő) (premier)
Eintracht Frankfurt - Mönchengladbach Bundesliga, 22. forduló
(élő) (premier)
Leverkusen - Düsseldorf Bundesliga, 22. forduló
(élő) (premier)
Sporting - Braga portugál bajnokság, 22. forduló
(ismétlés)
MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja BL, férfiak, csoportkör
2019. február 18. hétfő
(ismétlés)
Rabotnik - Grundfos Tatabánya EHF-kupa, férfiak, csoportkör
10
03:00 UFC
(élő) (premier)
Francis Ngannou - Cain Velasquez UFC Fight Night, Phoenix, eredeti kommentárral
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
06:30 Póker
(ismétlés) (35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Augsburg - Bayern München Bundesliga, 22. forduló
Sergio Garcia - Ted Cheeseman Profi gála, London, ism
15:15 NBA
(ismétlés)
NBA, All Star-hétvége, Charlotte
18:15 UFC
Francis Ngannou - Cain Velasquez UFC Fight Night, Phoenix, mai
(élő) (premier)
Aves - Benfica portugál bajnokság, 22. forduló
23:15 Tenisz
(élő) (premier)
1. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
2019. február 19. kedd
01:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
Sport 2 műsora