Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Sport 2 műsora

2019. február 16. - 22.

Ugrás
Sport 2 műsora
(ismétlés)
(ismétlés)
A hét témái
10:30 Aerosport
(2019-2. rész)
(ismétlés)
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
(élő) (premier)
Heidenheim - Hamburg 2. Bundesliga, 22. forduló
(ismétlés) (27. rész)
(élő) (premier)
VfB Stuttgart - RB Leipzig Bundesliga, 22. forduló
(ismétlés)
IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
(élő) (premier)
Hertha BSC - Werder Bremen Bundesliga, 22. forduló
20:30 Póker
(ismétlés) (35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI
(élő) (premier)
FC Porto - Setúbal portugál bajnokság, 22. forduló
(ismétlés)
Vardar Szkopje - Telekom Veszprém BL, férfiak, csoportkör
2019. február 17. vasárnap
(ismétlés)
Saint-Raphael - La Rioja EHF-kupa, férfiak, csoportkör
(ismétlés)
Sergio Garcia - Ted Cheeseman Profi gála, London
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
(ismétlés)
Vardar Szkopje - Telekom Veszprém BL, férfiak, csoportkör
13:30 NBA
NBA, All Star-hétvége, Charlotte Skills Challenge, mai
(élő) (premier)
Eintracht Frankfurt - Mönchengladbach Bundesliga, 22. forduló
(élő) (premier)
Leverkusen - Düsseldorf Bundesliga, 22. forduló
(élő) (premier)
Sporting - Braga portugál bajnokság, 22. forduló
(ismétlés)
MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja BL, férfiak, csoportkör
2019. február 18. hétfő
(ismétlés)
Rabotnik - Grundfos Tatabánya EHF-kupa, férfiak, csoportkör
10
03:00 UFC
(élő) (premier)
Francis Ngannou - Cain Velasquez UFC Fight Night, Phoenix, eredeti kommentárral
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
06:30 Póker
(ismétlés) (35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Augsburg - Bayern München Bundesliga, 22. forduló
Sergio Garcia - Ted Cheeseman Profi gála, London, ism
15:15 NBA
(ismétlés)
NBA, All Star-hétvége, Charlotte
18:15 UFC
Francis Ngannou - Cain Velasquez UFC Fight Night, Phoenix, mai
(élő) (premier)
Aves - Benfica portugál bajnokság, 22. forduló
23:15 Tenisz
(élő) (premier)
1. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
2019. február 19. kedd
01:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Nürnberg - Dortmund Bundesliga, 22. forduló
(ismétlés)
(ismétlés)
MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja BL, férfiak, csoportkör
(ismétlés)
portugál bajnokság, 22. forduló, összefoglaló
(ismétlés)
Bundesliga, 22. forduló, összefoglaló
14:15 Germánia
(ismétlés)
Bundesliga-show, 1022
(ismétlés)
MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja BL, férfiak, csoportkör
(ismétlés)
Kézilabdaműsor, 1905
18:30 UFC
(ismétlés)
Unleashed: nehézsúlyú csaták
19:30 Póker
(ismétlés) (35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI
20:30 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
23:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
2019. február 20. szerda
01:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Vardar Szkopje - Telekom Veszprém BL, férfiak, csoportkör
(ismétlés) (2019-2. rész)
(ismétlés)
(ismétlés)
Kézilabdaműsor, 1905
(2-1. rész)
12:30 Snooker
(ismétlés)
IV. Magyar Snookergála
16:30 Tenisz
ATP500-as torna, Rotterdam, összefoglaló, új
17:30 UFC
(ismétlés)
Francis Ngannou - Cain Velasquez UFC Fight Night, Phoenix
20:30 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
23:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
2019. február 21. csütörtök
01:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
(ismétlés)
IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(2-1. rész)
(ismétlés)
RN Löwen - Kielce BL, férfiak, csoportkör
06:00 Tenisz
(ismétlés)
ATP500-as torna, Rotterdam, összefoglaló
08:45 Póker
(ismétlés) (35-2. rész)
World Poker Tour Season XVI
09:45 Póker
(ismétlés) (35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI
11:45 Darts
(ismétlés)
Premier League, 1. állomás, Newcastle
(ismétlés)
RN Löwen - Kielce BL, férfiak, csoportkör
17:00 UFC
(ismétlés)
Robert Whittaker - Kelvin Gastelum UFC 234, Melbourne
20:00 Darts
(élő) (premier)
Premier League, 3. állomás, Dublin
23:30 Tenisz
(élő) (premier)
1. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
2019. február 22. péntek
01:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
(ismétlés)
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Amerikai sportmagazin
06:30 Póker
(ismétlés) (35-3. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Amerikai sportmagazin
(ismétlés)
IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
(ismétlés)
Arsenal - BATE Boriszov Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
(ismétlés)
összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
(élő) (premier)
Grand Slam-torna, Düsseldorf, 1. nap
19:00 NBA
(ismétlés)
Los Angeles Lakers - Houston Rockets NBA, alapszakasz
(élő) (premier)
Szellő Imre - Denis Simcic Profi gála, Budakalász
2019. február 23. szombat
00:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
01:00 Tenisz
(élő) (premier)
4. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
03:00 UFC
(ismétlés)
Robert Whittaker - Kelvin Gastelum UFC 234, Melbourne
Sport 2 műsora