Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Sport 2 műsora

2019. június 13. - 19.

Ugrás
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Spanyolország - Svédország Eb-selejtező, Madrid
(ismétlés)
10:00 Póker
(ismétlés) (19. rész)
World Poker Tour Season XVI
11:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
17:30 Tenisz
(élő) (premier)
4. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
(ismétlés)
Szlovákia - Magyarország Eb-selejtező, Vágsellye
(ismétlés)
Kezdődik a Copa América!
23:00 UFC
(ismétlés)
Henry Cejudo - Marlon Moraes UFC 238, Chicago
2019. június 14. péntek
02:00 UFC
(ismétlés)
UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
(ismétlés)
Derek Chisora - Senad Gashi Profi gála, Liverpool
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(10-1. rész)
(ismétlés)
Kezdődik a Copa América!
11:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
17:30 Tenisz
(élő) (premier)
4. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
(ismétlés)
Kezdődik a Copa América!
20:30 NBA
(ismétlés)
Golden State Warriors - Toronto Raptors NBA, playoff
(ismétlés)
A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
2019. június 15. szombat
01:00 Darts
(ismétlés) (2. rész)
Csapatvilágbajnokság, 4. nap
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
(ismétlés)
A hét témái
(ismétlés)
Brazília - Bolívia Copa América, csoportmérkőzés
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. elődöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 6. nap
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. elődöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 6. nap
17:00 Póker
(20. rész)
World Poker Tour Season XVI, új
(élő) (premier)
vegyes páros és csapat szabadprogram, Világkupa, szuperdöntő
19:00 UFC
(ismétlés)
Henry Cejudo - Marlon Moraes UFC 238, Chicago
22:00 Póker
(ismétlés) (19. rész)
World Poker Tour Season XVI
23:00 Póker
(ismétlés) (20. rész)
World Poker Tour Season XVI
2019. június 16. vasárnap
(ismétlés)
BL, férfiak Final Four, döntő
(ismétlés)
Szlovákia - Magyarország Eb-selejtező, Vágsellye
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
05:15 Aerosport
(2019-6. rész)
(ismétlés) (11. rész)
(ismétlés)
HSMA erős ember egyéni OB - Győr
(ismétlés)
Venezuela - Peru Copa América, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Argentína - Kolumbia Copa América, csoportmérkőzés
(élő) (premier)
szabad kombináció, Világkupa, szuperdöntő
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
döntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 7. nap
17:30 Póker
(ismétlés) (20. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Derek Chisora - Senad Gashi Profi gála, Liverpool
22:00 UFC
(ismétlés)
Henry Cejudo - Marlon Moraes UFC 238, Chicago
2019. június 17. hétfő
(ismétlés)
Eb-selejtező, összefoglaló
(ismétlés)
Eb-selejtező, összefoglaló
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
05:00 Póker
(ismétlés) (20. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
(ismétlés)
HSMA erős ember egyéni OB - Győr
(ismétlés)
Paraguay - Katar Copa América, csoportmérkőzés
12:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle, 1. nap
14:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 1. nap
16:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 1. nap
18:00 Tenisz
(élő) (premier)
4. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 1. nap
20:00 Póker
(ismétlés) (20. rész)
World Poker Tour Season XVI
21:00 UFC
(ismétlés)
Henry Cejudo - Marlon Moraes UFC 238, Chicago
2019. június 18. kedd
(2016) (2019-6. rész)
(ismétlés)
Paraguay - Katar Copa América, csoportmérkőzés
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Uruguay - Ecuador Copa América, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Európa-liga, idényösszefoglaló
(2016) (2019-6. rész)
12:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle, 2. nap
14:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 2. nap
16:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 2. nap
18:00 Tenisz
(élő) (premier)
4. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 2. nap
20:00 UFC
(ismétlés)
UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
(ismétlés)
Derek Chisora - Senad Gashi Profi gála, Liverpool
2019. június 19. szerda
(ismétlés)
Profi gála, Várpalota
(ismétlés)
HSMA Prémium Liga 2019, 3. forduló - Vodice
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Japán - Chile Copa América, csoportmérkőzés
(ismétlés) (2019-6. rész)
(11-1. rész)
(ismétlés)
(ismétlés)
Brazília - Venezuela Copa América, csoportmérkőzés
12:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle, 3. nap
14:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 3. nap
16:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 3. nap
18:00 Tenisz
(élő) (premier)
4. mérkőzés, ATP500-as torna, Halle/London, 3. nap
(ismétlés)
BL, férfiak Final Four, döntő
(ismétlés) (2016)
Magyaroszág első sportautó magazinja
2019. június 20. csütörtök
(ismétlés)
HSMA Prémium Liga 2019, 3. forduló - Vodice
(ismétlés)
HSMA erős ember egyéni OB - Győr
(ismétlés)
Bolívia - Peru Copa América, csoportmérkőzés
Sport 2 műsora