Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Sport 2 műsora

2019. július 18. - 24.

Ugrás
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Montpellier - Telekom-Veszprém BL, férfiak, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
(ismétlés)
BATE Boriszov - MOL Vidi FC Európa-liga, csoportkör, 5. forduló
(élő) (premier)
(ismétlés)
összefoglaló, Európa-liga, 5. forduló
(ismétlés)
MOL Vidi FC - Chelsea Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
(ismétlés)
összefoglaló, Európa-liga, 6. forduló
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
(ismétlés)
Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo Profi gála, Várpalota
2019. július 19. péntek
(ismétlés)
FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand BL, nők, csoportmérkőzés
(ismétlés)
MOL-Pick Szeged - Flensburg BL, férfiak, csoportmérkőzés
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Podravka Koprivnica - Győri Audi ETO KC BL, nők, csoportmérkőzés
(ismétlés) (2016)
Magyaroszág első sportautó magazinja
(ismétlés) (15. rész)
11:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Bastad
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Bastad
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
3. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Bastad
17:00 Tenisz
(élő) (premier)
4. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Bastad
19:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Newport
21:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Newport
(ismétlés)
2019. július 20. szombat
00:00 UFC
(ismétlés)
Germaine de Randamie - Aspen Ladd UFC Fight Night, Sacramento
03:00 Póker
(ismétlés) (24. rész)
World Poker Tour Season XVI
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
FTC-Rail Cargo Hungaria - Bietigheim BL, nők, csoportmérkőzés
(ismétlés)
(ismétlés)
HSMA Nemzetek Ligája, Sárbogárd
(ismétlés)
A hét témái
10:00 Póker
(ismétlés) (25. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Európa-liga, idényösszefoglaló
13:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. elődöntő, ATP 250-es torna, Bastad
15:00 Tenisz
(élő) (premier)
2. elődöntő, ATP 250-es torna, Bastad
(ismétlés) (15. rész)
(ismétlés)
HSMA Nemzetek Ligája, Sárbogárd
19:00 Tenisz
(élő) (premier)
1. elődöntő, ATP 250-es torna, Newport
(élő) (premier)
Dillian Whyte - Oscar Rivas Profi gála, London
2019. július 21. vasárnap
(ismétlés)
PSG - MOL-Pick Szeged BL, férfiak, csoportmérkőzés
10
03:00 UFC
(élő) (premier)
Rafael dos Anjos - Leon Edwards UFC Fight Night, San Antonio, eredeti kommentárral
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Európa-liga, idényösszefoglaló
09:00 Tenisz
(ismétlés)
1. elődöntő, ATP 250-es torna, Newport
12:00 Tenisz
2. elődöntő, ATP 250-es torna, Newport, új
14:00 Tenisz
(élő) (premier)
döntő, ATP 250-es torna, Bastad
16:00 Póker
(ismétlés) (25. rész)
World Poker Tour Season XVI
17:00 UFC
Rafael dos Anjos - Leon Edwards UFC Fight Night, San Antonio, mai
20:30 Darts
(élő) (premier) (2. rész)
2. nap, World Matchplay, Blackpool
2019. július 22. hétfő
00:30 Póker
(ismétlés) (25. rész)
World Poker Tour Season XVI
(ismétlés)
Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
(ismétlés)
Győri Audi ETO KC - Thüringer HC BL, nők, csoportmérkőzés
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(2019-6. rész)
(ismétlés)
Copa América, döntő
11:30 Tenisz
(élő) (premier)
1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
13:30 Tenisz
(élő) (premier)
2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
15:30 Tenisz
(élő) (premier)
3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
(ismétlés)
18:30 Tenisz
(élő) (premier)
4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
(ismétlés)
Malmö - Chelsea Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
(ismétlés)
összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések
2019. július 23. kedd
(ismétlés)
Arsenal - BATE Boriszov Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
(ismétlés)
összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Krim Ljubljana - Győri Audi ETO KC BL, nők, csoportmérkőzés
(ismétlés)
Magyarország - Brazília Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
11:30 Tenisz
(élő) (premier)
1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
13:30 Tenisz
(élő) (premier)
2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
15:30 Tenisz
(élő) (premier)
3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
(ismétlés) (16. rész)
18:30 Tenisz
(élő) (premier)
4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
(ismétlés)
Eintracht Frankfurt - Internazionale Európa-liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
(ismétlés)
Európa-liga nyolcaddöntő, 1. mérkőzés összefoglaló
2019. július 24. szerda
(ismétlés)
Arsenal - Rennes Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó
(ismétlés)
Európa-liga nyolcaddöntő, visszavágó összefoglaló
Sport 2 műsora
Sport 2 műsora
(ismétlés)
Győri Audi ETO KC - Podravka Koprivnica BL, nők, csoportmérkőzés
(ismétlés) (2. rész)
Western lovas magazin
(ismétlés)
HSMA Nemzetek Ligája, Sárbogárd
(ismétlés)
Superfight Series Hungary, Budapest
11:30 Tenisz
(élő) (premier)
1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
13:30 Tenisz
(élő) (premier)
2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
15:30 Tenisz
(élő) (premier)
3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
18:30 Tenisz
(élő) (premier)
4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
(ismétlés)
Arsenal - Napoli Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés
(ismétlés)
összefogl, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérk
(ismétlés)
Férfi junior-vb, Spanyolország, nyolcaddöntő
2019. július 25. csütörtök
(ismétlés)
Napoli - Arsenal Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó
Sport 2 műsora