Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2017. december 13. - 19.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
05:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2.nap
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
(ismétlés)
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
(ismétlés)
Santiago . . Chile
09:35 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2.nap
(ismétlés)
Chasing History
(ismétlés)
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
12:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női váltó
(ismétlés)
Santiago . . Chile
(ismétlés)
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
(ismétlés)
Chasing History
(ismétlés)
Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
16:15 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
17:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Női váltó
18:00 Sportok
(ismétlés)
WATTS
7,8
(élő)
Bundesliga Németország Hoffenheim (Németország) - Stuttgart (Németország) 16. nap
7,8
(élő)
Bundesliga Németország Bayern München (Németország) - FC Koln (Németország) 16. nap
22:25 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
22:30 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
23:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Ausztria Férfi váltó
2017. december 14. csütörtök
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
00:55 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
01:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3.nap
03:00 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
(ismétlés)
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
05:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3.nap
07:00 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
08:00 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
09:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142
09:30 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3.nap
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
(ismétlés)
HOME OF THE OLYMPICS
(ismétlés)
HOME OF THE OLYMPICS
(ismétlés)
HOME OF THE OLYMPICS
(ismétlés)
HOME OF THE OLYMPICS
14:00 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4.nap
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
18:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Neustadt Németország HS 142 Team
(ismétlés)
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
20:40 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
Chasing History
20:50 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
21:30 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
22:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Nők Sprint
(ismétlés)
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
2017. december 15. péntek
00:00 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
00:30 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
00:55 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
01:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4.nap
03:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Nők Sprint
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
05:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4.nap
07:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Nők Sprint
08:00 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
(ismétlés)
Chasing History
08:35 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
09:30 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4.nap
11:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Nők Sprint
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
12:45 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Negyeddöntő
Bundesliga Németország .
Bundesliga Németország .
7,8
(élő)
Bundesliga Németország Mönchengladbach (Németország) - Hamburger SV (Németország) 17. nap
22:25 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
22:30 Úszás
Világkupa, Szingapúr, 1. nap
Rövid pályás Európa-bajnokság Koppenhága 3.nap Dánia
(ismétlés)
Chasing History
(ismétlés)
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi Szuperóriásműlesiklás Olaszország
2017. december 16. szombat
00:25 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
01:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Negyeddöntő
03:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi sprint
05:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Negyeddöntő
07:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
08:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi sprint
(ismétlés)
Chasing History
(ismétlés)
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
09:30 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Negyeddöntő
10:45 Sífutás
(élő)
Világkupa Toblach Olaszország Női 10km szabadstílusú
12:00 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
12:30 Snowboard
(élő)
FIS Világkupa Montafon Ausztria
14:00 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Elődöntő
7,8
(élő)
Bundesliga Németország Stuttgart (Németország) - Bayern München (Németország) 17. nap
Bundesliga Németország 17. nap
7,8
(élő)
Bundesliga Németország Borussia Dortmund (Németország) - Hoffenheim (Németország) 17. nap
20:30 Sportok
(ismétlés)
WATTS
20:45 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
21:15 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi üldözéses verseny
21:45 Szánkó
(ismétlés)
Világkupa Amerikai Egyesült Államok Férfi második futam
22:30 Szánkó
Világkupa Amerikai Egyesült Államok Női második futam
23:00 Szánkó
Világkupa Amerikai Egyesült Államok Csapat váltó
2017. december 17. vasárnap
(ismétlés)
Chasing History
00:05 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi üldözéses verseny
00:25 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
01:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Elődöntő
03:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
05:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Elődöntő
07:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
08:30 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Montafon Ausztria
09:30 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Elődöntő
10:45 Sífutás
(ismétlés)
Világkupa Toblach Olaszország Női 10km szabadstílusú
11:15 Sífutás
(élő)
Világkupa Toblach Olaszország Női 10km klasszikus
12:15 Snowboard
(élő)
FIS Világkupa Montafon Ausztria
13:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Elődöntő
13:45 Snooker
(élő)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
7,8
(élő)
Bundesliga Németország Hannover 96 (Németország) - Bayer Leverkusen (Németország) 17. nap
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
7,8
(élő)
Bundesliga Németország Leipzig (Németország) - Hertha Berlin (Németország) 17. nap
21:10 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
21:15 Síugrás
(ismétlés)
Kamil Stoch, The Untold Story
21:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
22:00 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Montafon Ausztria
22:30 Úszás
(ismétlés)
Rövid pályás Európa-bajnokság Koppenhága 5.nap Dánia
23:30 Sífutás
(ismétlés)
Világkupa Toblach Olaszország Női 10km klasszikus
2017. december 18. hétfő
00:00 Snowboard
(ismétlés)
FIS Világkupa Montafon Ausztria
00:25 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
01:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
03:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
05:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
(ismétlés)
Végállomás Pyeongchang
07:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
09:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
09:30 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
11:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
13:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
13:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
(ismétlés)
Világkupa Val d'Isere Női szuper G Franciaország
15:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
17:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
18:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
19:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
19:25 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
20:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
22:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(ismétlés)
Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
23:55 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
2017. december 19. kedd
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
00:30 Sportok
(ismétlés)
WATTS
00:45 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
02:15 Sportok
(ismétlés)
WATTS
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
03:00 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
(ismétlés)
Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
06:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
07:00 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
(ismétlés)
Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
09:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
10:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
10:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
12:30 Snooker
(ismétlés)
Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, Döntő
(ismétlés)
Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
16:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
17:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
18:30 Síugrás
(ismétlés)
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
20:55 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
(ismétlés)
FIFA Labdarúgás
21:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
22:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
22:30 Free ride
(ismétlés)
White Session
22:45 Sportok
(ismétlés)
Watts top 10
23:00 Vívás
(ismétlés)
Grand Prix Sorozat Mexico .
23:55 Hírek
(ismétlés)
Eurosport 2 Hírek
2017. december 20. szerda
(ismétlés)
World Endurance bajnokság . Szezon áttekintés
01:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
(ismétlés)
Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
03:00 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
03:30 Biatlon
(ismétlés)
Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
Eurosport 2 műsora