Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2018. november 19. - 25.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
05:30 Sportok
Watts
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
07:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
08:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Home of the olympics
11:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
14:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
15:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Férfi Round Robin
18:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
Grand Prix, Orosz kupa
21:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:15 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
23:15 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. november 20. kedd
Home of the olympics
Grand Prix, Orosz kupa
Grand Prix, Orosz kupa
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
05:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
Grand Prix, Orosz kupa
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
13:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Női Round Robin
Grand Prix, Orosz kupa
18:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
19:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:20 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
Grand Prix, Orosz kupa
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. november 21. szerda
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
00:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
01:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
03:00 Sportok
Watts
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
05:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
06:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
08:00 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
WTCR, Macau Áttekintés
11:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
12:15 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Grand Prix, Orosz kupa
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
18:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Női Round Robin
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
WTCR, Macau Áttekintés
World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
23:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. november 22. csütörtök
00:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:05 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
03:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
Grand Prix, Orosz kupa
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
10:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
11:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Home of the olympics
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
14:30 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
16:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
17:30 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Férfi Round Robin
18:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Férfi elődöntők
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
21:45 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
23:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:20 Snooker
Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
2018. november 23. péntek
Home of the olympics
02:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
03:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Sportok
Watts
05:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
08:30 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
10:00 Síugrás
Világkupa Wisla Lengyelország HS 134
Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
Grand Prix, Orosz kupa
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
16:30 Sportok
Watts
Grand Prix, Franciaország Rövid tánc
Grand Prix, Franciaország Női rövidprogram
20:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
20:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, Franciaország Férfi rövidprogram N
Grand Prix, Franciaország Női rövidprogram
23:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. november 24. szombat
00:00 Sportok
Watts
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, Franciaország Női rövidprogram
02:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
05:00 Sportok
Watts
06:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
Grand Prix, Franciaország Női rövidprogram
08:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
09:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Női döntő N
12:00 Szánkó
Világkupa, Innsbruck Női második futam
12:45 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
13:15 Szánkó
Világkupa, Innsbruck Női második futam
14:00 Curling
Európa-bajnokság, Észtország Férfi döntő
17:00 Szánkó
Világkupa, Innsbruck Kettes 2.futam
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, Franciaország Női kűr N
20:45 Rögbi
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország HS 142
Grand Prix, Franciaország Kűr
2018. november 25. vasárnap
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
02:30 Sportok
Watts
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Klasszikus stílusú sprint N
05:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország HS 142
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Világkupa, Ruka Ffi 10km
08:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Klasszikus stílusú sprint N
09:15 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország HS 142
10:15 Szánkó
Világkupa, Innsbruck Ffiak
11:30 Szánkó
Világkupa, Innsbruck Férfi második futam
13:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Női 10km klasszikus
13:30 Szánkó
Világkupa, Innsbruck Sprint
15:15 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország HS 142
Világkupa, Ruka Férfi 4x5km váltó
17:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Női 10km klasszikus
18:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Férfi15km klasszikus
Világkupa, Ruka Férfi 4x5km váltó
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
Útitárs Top 10 - Ciprus
23% kedvezmény!
2290 Ft helyett: 1763 Ft
2018. november 26. hétfő
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
Eurosport 2 műsora