Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2018. december 7. - 13.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:30 Sportok
Watts
05:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
07:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Női 15km egyéni verseny N
08:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
10:00 Sakk
London
Home of the olympics
12:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Női 15km egyéni verseny N
13:00 Sportok
Watts
Chasing History
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
17:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km férfi sprint
Home of the olympics
18:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
20:45 Szánkó
Világkupa, Calgary Ffiak
21:45 Szánkó
Világkupa, Calgary Kettes 2.futam
22:15 Szánkó
Világkupa, Calgary Férfi második futam
Chasing History
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
2018. december 8. szombat
01:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
02:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
03:00 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország selejtező
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
05:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
07:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km férfi sprint
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
09:15 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia 15km női szabadstílusú
11:00 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország selejtező
12:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Ffi 30km Szabadstílus
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
Chasing History
18:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Női 7,5km sprintverseny
19:00 Snowboard
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
20:45 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:50 Szánkó
Világkupa, Calgary Csapat váltó
Grand Prix, döntők Férfi szabadprogram
Grand Prix, döntők Női kűr
2018. december 9. vasárnap
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:35 Szánkó
Világkupa, Calgary Női második futam
01:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
03:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Női 7,5km sprintverseny
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Grand Prix, döntők Női kűr
05:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
07:00 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország vegyes csapat
08:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Ffi 30km Szabadstílus
09:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia Női 7,5km sprintverseny
10:15 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
12:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
13:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
17:30 Snowboard
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
Grand Prix, döntők Férfi szabadprogram
Grand Prix, döntők Női kűr
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, döntők
Grand Prix, döntők Párosok kűr
Grand Prix, döntők Gála
2018. december 10. hétfő
01:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:35 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Grand Prix, döntők Gála
06:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
08:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
Bakancslista
23% kedvezmény!
7490 Ft helyett: 5767 Ft
Grand Prix, döntők Gála
11:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
12:45 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
14:45 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
15:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
Grand Prix, döntők Gála
Home of the olympics
Home of the olympics
18:45 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
20:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:45 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
21:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
21:45 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Home of the olympics
Home of the olympics
2018. december 11. kedd
00:15 Sportok
Watts
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, döntők Gála
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
02:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
05:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
06:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
08:30 Sportok
Watts
Grand Prix, döntők Gála
10:15 Sífutás
‹ 20 perce megy, 24 percig tart ›
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
11:00 Snooker
› 24 perc múlva kezdődik
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
13:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
Grand Prix, döntők
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
17:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
17:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
18:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Grand Prix, döntők
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
21:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:45 Sportok
Watts
Grand Prix, döntők
2018. december 12. szerda
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:30 Sportok
Watts
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
02:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
02:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Grand Prix, döntők
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Ugrások éjszakája , Shenzhen
Grand Prix, döntők
11:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Ugrások éjszakája , Shenzhen
14:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
15:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
15:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
Grand Prix, döntők
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
19:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
19:45 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Ugrások éjszakája , Shenzhen
21:15 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
22:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
2018. december 13. csütörtök
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, döntők
02:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
05:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Ugrások éjszakája , Shenzhen
London - Rendhagyó útikalauz gyerekeknek
23% kedvezmény!
2800 Ft helyett: 2156 Ft
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
08:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
09:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Ugrások éjszakája , Shenzhen
Chasing History
Korea
12:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
Korea
16:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
Ugrások éjszakája , Shenzhen
18:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
20:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
Home of the olympics
22:45 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
2018. december 14. péntek
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
Ugrások éjszakája , Shenzhen
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
Eurosport 2 műsora