Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2018. december 10. - 16.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
Grand Prix, döntők Gála
06:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
08:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
Grand Prix, döntők Gála
11:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
12:45 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
14:45 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
15:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
Grand Prix, döntők Gála
Home of the olympics
Home of the olympics
18:45 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
20:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:45 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
21:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
21:45 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Home of the olympics
Home of the olympics
2018. december 11. kedd
00:15 Sportok
Watts
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, döntők Gála
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
02:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
05:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
06:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
08:30 Sportok
Watts
Grand Prix, döntők Gála
10:15 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
11:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
13:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
Grand Prix, döntők
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
17:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
17:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
18:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Grand Prix, döntők
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
21:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:45 Sportok
Watts
Grand Prix, döntők
2018. december 12. szerda
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:30 Sportok
Watts
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
02:00 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
02:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Grand Prix, döntők
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Ugrások éjszakája , Shenzhen
Grand Prix, döntők
11:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Ugrások éjszakája , Shenzhen
14:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
15:00 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
15:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
Grand Prix, döntők
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
19:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
19:45 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Ugrások éjszakája , Shenzhen
21:15 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
22:15 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
2018. december 13. csütörtök
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Grand Prix, döntők
02:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
05:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Ugrások éjszakája , Shenzhen
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
08:30 Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
09:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
Ugrások éjszakája , Shenzhen
Chasing History
Korea
12:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
Korea
16:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
Ugrások éjszakája , Shenzhen
18:30 Sífutás
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
20:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
Home of the olympics
22:45 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
2018. december 14. péntek
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
Ugrások éjszakája , Shenzhen
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
05:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
Chasing History
Korea
Korea
14:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
London 1. nap
23:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 15. szombat
00:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
02:15 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
05:30 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
Korea Férfi döntő
09:15 Biatlon
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
10:15 Biatlon
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás Olaszország
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
13:45 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Szabadstílusú sprint N
15:15 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
17:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
18:15 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
19:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
London 2. nap
22:15 Lovaglás
Global Champions Tour, Prága
23:15 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 16. vasárnap
00:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
02:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
06:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
06:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
09:30 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
10:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
11:30 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
12:45 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
13:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
14:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
15:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
17:00 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
17:45 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
18:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
London 3. nap
23:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 17. hétfő
00:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
02:15 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
Eurosport 2 műsora