Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2018. december 17. - 23.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
05:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
Korea
07:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
10:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
11:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
12:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
13:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
16:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
17:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
19:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
20:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
22:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 18. kedd
00:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
05:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
09:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
10:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
13:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Home of the olympics
Home of the olympics
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
17:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
18:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
19:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
22:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
23:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
2018. december 19. szerda
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
01:00 Rali
FIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
01:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
03:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
Home of the olympics
Home of the olympics
08:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
10:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
11:00 Rali
FIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
12:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
14:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
15:30 Rali
FIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
16:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
18:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
19:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
19:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
Home of the olympics
21:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
22:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
WTCR, Season Review
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 20. csütörtök
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
01:00 Sportok
Watts
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
WTCR, Season Review
06:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
07:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
08:30 Sportok
Watts top 10
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
11:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
12:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Home of the olympics
Home of the olympics
15:30 Sportok
Watts top 10
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
18:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
19:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
20:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
21:30 Sportok
Watts top 10
22:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 21. péntek
00:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
02:30 Sportok
Watts top 10
Home of the olympics
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
06:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
09:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
10:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
11:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Montafon Ski Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
15:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
Home of the olympics
Home of the olympics
19:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
20:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
22:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
Mesterek Tornája, Kína
23:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
2018. december 22. szombat
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
Mesterek Tornája, Kína
03:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
05:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
06:00 Sportok
Watts top 10
Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
07:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
09:30 Sportok
Watts
Mesterek Tornája, Kína
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
12:45 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
Világkupa, Ramsau HS 98
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
16:00 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
18:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
18:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
19:00 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
21:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
Világkupa, Ramsau Ffi 10km
22:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 23. vasárnap
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
01:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
03:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
03:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
Világkupa, Ramsau Ffi 10km
07:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
08:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
08:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
10:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
11:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
11:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
Világkupa, Ramsau Sprint csapatverseny
14:00 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
Világkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
16:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
16:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
Világkupa, Ramsau HS 96
Világkupa, Ramsau Sprint csapatverseny
18:15 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
18:45 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
Világkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
20:15 Sportok
Watts top 10
20:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
22:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
23:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
23:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2018. december 24. hétfő
Világkupa, Ramsau Sprint csapatverseny
00:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
01:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIS Világkupa, Innichen Ski Cross
02:30 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
Home of the olympics
Eurosport 2 műsora