Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. január 26. - február 1.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
04:45 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán Selejtező HS 137 Férfiak
Világkupa Kitzbühel Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
06:15 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
07:15 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán Selejtező HS 137 Férfiak
07:45 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
13:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
14:15 Sífutás
Világkupa Svédország Női 10km szabadstílus
Európa-bajnokság, Minszk
18:00 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi 15km szabadstílus
FIS Világkupa, Blue Mountain Ski Cross
FIS Világkupa, Tremblant Mogul N
6-napos verseny, Berlin 3. nap
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. január 27. vasárnap
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
03:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
03:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
06:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
06:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
Világkupa, Trondheim HS 140
Világkupa Kitzbühel Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
13:00 Szánkó
Világbajnokság, Winterberg Férfi második futam
14:15 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
6-napos verseny, Berlin 4. nap
17:45 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
18:45 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
19:45 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
20:45 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
21:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:45 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
VUELTA A SAN JUAN, Argentina 1. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. január 28. hétfő
01:30 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
02:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
VUELTA A SAN JUAN, Argentina 1. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
05:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
VUELTA A SAN JUAN, Argentina 1. szakasz
09:00 Jet ski
Világkupa, Thaiföld
Hong Kong
12:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
Európa-bajnokság, Minszk Gála
16:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
6-napos verseny, Berlin 4. nap
6-napos verseny, Berlin 5. nap
22:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
VUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. január 29. kedd
00:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
01:15 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:45 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
VUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:15 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
06:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
VUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
09:00 Fallabda
10:00 Jet ski
Világkupa, Thaiföld
11:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
12:00 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
14:30 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
15:30 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
17:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
18:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
6-napos verseny, Berlin 5. nap
6-napos verseny, Berlin
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
VUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. január 30. szerda
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
02:15 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
VUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Európa-bajnokság, Minszk Gála
06:00 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
VUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
09:00 Vívás
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
10:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
11:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
12:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Európa-bajnokság, Minszk Gála
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
15:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
Európa-bajnokság, Minszk Gála
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
18:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
18:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
23:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Doha
2019. január 31. csütörtök
00:35 Vívás
00:40 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
06:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
09:05 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
11:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:00 Vívás
Grand Prix Sorozat, Doha
14:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Európa-bajnokság, Minszk Gála
16:00 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
16:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Európa-bajnokság, Minszk Gála
6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
22:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
22:30 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
2019. február 1. péntek
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:30 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
Európa-bajnokság, Minszk Gála
03:00 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
06:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
06:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
07:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
10:35 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
12:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
12:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
13:45 Snooker
Német Masters, Berlin 3. nap
17:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 Snooker
Német Masters, Berlin 3. nap
6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
5. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 2. szombat
00:05 Snooker
Német Masters, Berlin Negyeddöntő
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
5. szakasz
Eurosport 2 műsora