Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. január 29. - február 4.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:15 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
06:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
VUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
09:00 Fallabda
10:00 Jet ski
Világkupa, Thaiföld
11:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
12:00 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
14:30 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
15:30 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
17:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
18:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
6-napos verseny, Berlin 5. nap
6-napos verseny, Berlin
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
VUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. január 30. szerda
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
02:15 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
VUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Európa-bajnokság, Minszk Gála
06:00 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
VUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
09:00 Vívás
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
10:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
11:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
12:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
Európa-bajnokság, Minszk Gála
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
15:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
Európa-bajnokság, Minszk Gála
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
18:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
18:30 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
23:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Doha
2019. január 31. csütörtök
00:35 Vívás
00:40 Snooker
Német Masters, Berlin 1. nap
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
06:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
09:05 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
11:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:00 Vívás
Grand Prix Sorozat, Doha
14:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Európa-bajnokság, Minszk Gála
16:00 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
16:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
Európa-bajnokság, Minszk Gála
6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
22:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
22:30 Sífutás
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
2019. február 1. péntek
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:30 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
Európa-bajnokság, Minszk Gála
03:00 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
06:00 Biatlon
Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
06:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
07:30 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
VUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
10:35 Snooker
Német Masters, Berlin 2. nap
12:00 Síugrás
Világkupa Sapporo Japán HS 137
12:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
13:45 Snooker
Német Masters, Berlin 3. nap
17:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 Snooker
Német Masters, Berlin 3. nap
6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
5. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 2. szombat
00:05 Snooker
Német Masters, Berlin Negyeddöntő
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
5. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
5. szakasz
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
09:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Kettes 1.futam
09:45 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
10:45 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Kettes 2.futam
Világkupa, Klingenthal HS 140
14:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Férfi második futam
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
Világbajnokság, Nők
16:00 Snooker
Német Masters, Berlin Elődöntő
Világkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
18:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
VUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 3. vasárnap
00:00 Snooker
Német Masters, Berlin Elődöntő
01:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
VUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
VUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
09:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Nők
10:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
10:45 Szánkó
Világkupa, Altenberg Női második futam
11:45 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
13:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Csapat váltó
14:00 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
Világbajnokság, Férfiak
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
18:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 4. hétfő
00:00 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
01:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Németország
09:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
10:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
10:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
12:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
14:00 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
16:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
17:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
2019. február 5. kedd
00:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Eurosport 2 műsora