Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. február 2. - 8.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
5. szakasz
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
09:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Kettes 1.futam
09:45 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
10:45 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Kettes 2.futam
Világkupa, Klingenthal HS 140
14:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Férfi második futam
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
Világbajnokság, Nők
16:00 Snooker
Német Masters, Berlin Elődöntő
Világkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
18:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
VUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 3. vasárnap
00:00 Snooker
Német Masters, Berlin Elődöntő
01:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
VUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
VUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
09:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Nők
10:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
10:45 Szánkó
Világkupa, Altenberg Női második futam
11:45 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
13:00 Szánkó
Világkupa, Altenberg Csapat váltó
14:00 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
Világbajnokság, Férfiak
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
18:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. február 4. hétfő
00:00 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
01:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország HS 225
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Németország
09:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
10:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
10:30 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
12:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
14:00 Snooker
Német Masters, Berlin Döntő
16:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
17:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
2019. február 5. kedd
00:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
06:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
06:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
09:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
12:30 Snooker
World Grand Prix, 1. nap
14:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
19:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
6-napos verseny, Koppenhága 5. nap
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága
2019. február 6. szerda
VUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
6-napos verseny, Koppenhága
03:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Koppenhága
06:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
6-napos verseny, Koppenhága
Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
10:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
6-napos verseny, Koppenhága
12:30 Snooker
World Grand Prix, 2. nap
13:55 Snooker
World Grand Prix, 3. nap
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
20:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
20:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
22:00 Sportok
Watts
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
23:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
2019. február 7. csütörtök
00:00 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
03:00 Sportok
Watts
03:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
06:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világkupa, Klingenthal Ffi 10km
Volta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
08:30 Biatlon
Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
6-napos verseny, Melbourne 1. nap
13:00 Snooker
World Grand Prix, 3. nap
13:55 Snooker
World Grand Prix, 4. nap
18:00 Síugrás
Világkupa Oberstdorf Németország
Volta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
19:55 Snooker
World Grand Prix, negyeddöntő
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Volta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
2019. február 8. péntek
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:30 Sportok
Watts
01:00 Biatlon
Világkupa Kanada
Volta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
Világbajnokság, Are Férfi lesiklás edzés
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
6-napos verseny, Melbourne 1. nap
05:30 Biatlon
Világkupa Kanada
06:30 Sportok
Watts
6-napos verseny, Melbourne 1. nap
6-napos verseny, Melbourne 2. nap
Volta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
13:15 Snooker
World Grand Prix, negyeddöntő
13:55 Snooker
World Grand Prix, negyeddöntő
17:00 Biatlon
Világkupa Kanada
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
Volta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
6-napos verseny, Melbourne 2. nap
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
22:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
Volta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
2019. február 9. szombat
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
Volta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
Eurosport 2 műsora