Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. március 9. - 15.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
05:00 Snowboard
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
07:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
07:45 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia
Világkupa, Oslo HS 134
10:00 Sífutás
Világkupa Oslo Norvégia Férfi 50km tömegrajtos verseny
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
STRADE BIANCHE Nők
Világkupa, Oslo Ffi 10km
Strade bianche
Világkupa Spindleruv Mlyn Női szlalom 2.futam Cseh Köztársaság
Világkupa, Oslo Ffi 10km
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
21:45 Snowboard
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
2019. március 10. vasárnap
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:30 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia Team - HS 134
Strade bianche
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia Team - HS 134
05:30 Snowboard
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
06:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Strade bianche
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Férfi műlesiklás 1. futam Szlovénia
Világkupa, Oslo HS 134
Világkupa, Oslo Ffi 10km
11:30 Sífutás
Világkupa Oslo Norvégia Női 30km-es tömegrajtos verseny
Universiade, Női szlalom 2.futam
13:55 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Döntő
Párizs-Nizza 1. szakasz
17:15 Snooker
THE PLAYERS Championship, Preston Döntő
18:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
Párizs-Nizza 1. szakasz
20:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
21:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
21:30 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
Világbajnokság, Szófia
2019. március 11. hétfő
00:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
01:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
Párizs-Nizza 1. szakasz
03:00 Sífutás
Világkupa Oslo Norvégia Női 30km-es tömegrajtos verseny
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
05:30 Snowboard
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
06:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
07:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 1. szakasz
08:30 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
MOL Liga, Dab.Docler-Újpest (élő)
Universiade, Férfi elődöntők
Párizs-Nizza 1. szakasz
MOL Liga, Dab.Docler-Újpest (élő)
Universiade, Férfi elődöntők
16:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia HS 134
16:45 Sífutás
Világkupa Oslo Norvégia Női 30km-es tömegrajtos verseny
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
Párizs-Nizza 2. szakasz
19:15 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
20:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
20:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
Párizs-Nizza 2. szakasz
22:45 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
23:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
2019. március 12. kedd
00:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
00:45 Sífutás
Világkupa Oslo Norvégia Női 30km-es tömegrajtos verseny
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
Párizs-Nizza 2. szakasz
03:00 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
Párizs-Nizza 2. szakasz
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
07:00 Snowboard
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
08:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 2. szakasz
MOL Liga, Dab.Docler-Újpest (élő)
Universiade, Férfi döntő
11:30 Sífutás
Universiade
Párizs-Nizza 2. szakasz
FIS Világkupa, Mammoth Mountain Slopestyle
14:00 Sportok
Watts
Párizs-Nizza 2. szakasz
Párizs-Nizza 3. szakasz
16:45 Sífutás
Világkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
17:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 3. szakasz
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Sífutás
Világkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
20:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Budapest
Párizs-Nizza 3. szakasz
22:30 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
23:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:50 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
2019. március 13. szerda
00:45 Sífutás
Világkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
01:45 Sportok
Watts
Párizs-Nizza 3. szakasz
03:00 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 3. szakasz
06:00 Sífutás
Világkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
Világkupa Soldeu Férfi lesiklás edzés Andorra
Világkupa Soldeu Női lesiklás edzés Andorra
Párizs-Nizza 3. szakasz
09:35 Formula-e
FIA Bajnokság, Áttekintés
Ugrások éjszakája , Berlin
11:30 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
12:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
13:30 Sífutás
Világkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
Párizs-Nizza 3. szakasz
Párizs-Nizza 4. szakasz
16:45 Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
17:15 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
Tirreno Adriatico 1. szakasz
19:30 Sífutás
Világkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Áttekintés
21:00 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
Párizs-Nizza 4. szakasz
Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
23:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
2019. március 14. csütörtök
00:50 Sportok
Watts
Tirreno Adriatico 1. szakasz
Párizs-Nizza 4. szakasz
Ugrások éjszakája , Berlin
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 4. szakasz
Tirreno Adriatico 1. szakasz
06:45 Sportok
Watts
Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
Tirreno Adriatico 1. szakasz
09:15 Sportok
Watts
09:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Budapest
10:35 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
11:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 4. szakasz
Tirreno Adriatico 1. szakasz
Tirreno Adriatico 2. szakasz
16:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
19:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
20:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:05 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Tirreno Adriatico 2. szakasz
22:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
2019. március 15. péntek
00:20 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Tirreno Adriatico 2. szakasz
Párizs-Nizza 5. szakasz
03:00 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Párizs-Nizza 5. szakasz
Tirreno Adriatico 2. szakasz
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
08:35 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
09:00 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
09:30 Snooker
Gibraltar Open , 1. nap
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
13:30 Sportok
Watts
Tirreno Adriatico 3. szakasz
16:45 Snooker
Gibraltar Open , 1. nap
21:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
Párizs-Nizza 6. szakasz
23:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
2019. március 16. szombat
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
Tirreno Adriatico 3. szakasz
Párizs-Nizza 6. szakasz
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
Eurosport 2 műsora