Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. március 14. - 20.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 4. szakasz
Tirreno Adriatico 1. szakasz
06:45 Sportok
Watts
Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
Tirreno Adriatico 1. szakasz
09:15 Sportok
Watts
09:30 Vívás
Grand Prix Sorozat, Budapest
10:35 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
11:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Párizs-Nizza 4. szakasz
Tirreno Adriatico 1. szakasz
Tirreno Adriatico 2. szakasz
16:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
19:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
20:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:05 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Tirreno Adriatico 2. szakasz
22:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
2019. március 15. péntek
00:20 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Tirreno Adriatico 2. szakasz
Párizs-Nizza 5. szakasz
03:00 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Párizs-Nizza 5. szakasz
Tirreno Adriatico 2. szakasz
Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
08:35 Biatlon
Világbajnokság, Östersund
09:00 Síugrás
Világkupa Trondheim Norvégia HS 140
09:30 Snooker
Gibraltar Open , 1. nap
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
13:30 Sportok
Watts
Tirreno Adriatico 3. szakasz
16:45 Snooker
Gibraltar Open , 1. nap
21:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
Párizs-Nizza 6. szakasz
23:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
2019. március 16. szombat
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
Tirreno Adriatico 3. szakasz
Párizs-Nizza 6. szakasz
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Párizs-Nizza 6. szakasz
Tirreno Adriatico 3. szakasz
07:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld Superpole
Világkupa Soldeu Csapat Andorra
08:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Tirreno Adriatico 3. szakasz
09:30 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld Superpole
10:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld Első futam
Párizs-Nizza 6. szakasz
Világkupa, Schonach Férfiak HS 106 N
Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
14:00 Sportok
Watts
14:15 Sífutás
Világkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
16:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
Világkupa, Schonach Ffi 10km
18:30 Snooker
Gibraltar Open , 2. nap
21:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Tirreno Adriatico 4. szakasz
22:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. március 17. vasárnap
00:00 Sífutás
Világkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
Világkupa, Schonach Ffi 10km
01:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
03:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női váltó
Párizs-Nizza 7. szakasz
Tirreno Adriatico 4. szakasz
07:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld
Világbajnokság, Thaiföld
09:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld Első futam
09:30 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld
10:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld 2. futam
11:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női váltó
Világkupa, Schonach Férfiak HS 106 N
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
14:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Párizs-Nizza 8. szakasz
17:00 Snooker
Gibraltar Open , Elődöntő
Tirreno Adriatico 5. szakasz
Világkupa, Schonach 15km
19:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Chasing History
20:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
22:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
2019. március 18. hétfő
00:15 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:20 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
Párizs-Nizza 8. szakasz
Tirreno Adriatico 5. szakasz
03:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
05:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Chasing History
06:30 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld 2. futam
07:15 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
Párizs-Nizza 8. szakasz
Tirreno Adriatico 5. szakasz
10:30 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
12:00 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
13:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:00 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
Világkupa, Schonach 15km
Párizs-Nizza 8. szakasz
Tirreno Adriatico 6. szakasz
19:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:35 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
21:00 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
23:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
2019. március 19. kedd
00:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa, Schonach 15km
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
Párizs-Nizza 8. szakasz
Tirreno Adriatico 6. szakasz
03:00 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
06:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld 2. futam
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
07:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
09:15 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld 2. futam
10:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
10:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Chasing History
12:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
13:30 Snooker
Gibraltar Open , Döntő
15:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Chasing History
17:00 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
18:30 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld 2. futam
19:00 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
21:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
22:15 Vívás
Grand Prix Sorozat, Anaheim
23:15 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. március 20. szerda
World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
00:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
01:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
Tirreno Adriatico 7. szakasz
03:00 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Tirreno Adriatico 7. szakasz
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
06:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
08:00 Superbike
Világbajnokság, Thaiföld 2. futam
Világbajnokság, Saitama Női rövidprogram
Világbajnokság, Saitama Páros rövid program
14:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
16:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:00 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
18:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
Világkupa, Schonach 15km
19:00 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
21:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 4. szakasz
22:15 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
23:45 Formula-e
FIA Bajnokság, Előzetes
2019. március 21. csütörtök
00:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:20 Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia
Világkupa, Schonach 15km
01:30 Biatlon
Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
Nemzeti körverseny, Tour of Tajvan 4. szakasz
03:00 Curling
Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
Eurosport 2 műsora