Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. június 12. - 18.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
Criterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
FIM Endurance VB
Sonoma Áttekintés
06:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
Criterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
08:00 Atlétika
Paavo Nurmi Játékok, Finnország
Nemzeti körverseny
Zürich
11:30 Atlétika
Paavo Nurmi Játékok, Finnország
Criterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
13:30 Atlétika
Paavo Nurmi Játékok, Finnország
FIM Endurance VB
Sonoma Áttekintés
16:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
17:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
Criterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
FIM Endurance VB
Sonoma Áttekintés
20:00 Atlétika
Paavo Nurmi Játékok, Finnország
21:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Nemzeti körverseny
Criterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
2019. június 13. csütörtök
00:00 Atlétika
Paavo Nurmi Játékok, Finnország
01:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Criterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
03:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Criterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
Nemzeti körverseny
Criterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
08:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
Sonoma Áttekintés
Nemzeti körverseny
10:30 Sportok
Watts
10:50 Vívás
Ázsiai bajnokság, Japán 1. nap
Criterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
14:15 Sportok
Watts
15:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
16:00 Snooker
Home Nations Series , Welsh Open Döntő
Criterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
19:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnoki sorozat
21:00 Superbike
Világbajnokság, Jerez 2. futam
FIM Endurance VB
Nemzeti körverseny
Criterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
2019. június 14. péntek
Világbajnoki sorozat
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:00 Superbike
Világbajnokság, Jerez 2. futam
Criterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
Nemzeti körverseny
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Criterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
05:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
Nemzeti körverseny
Criterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
08:00 Sportok
Watts
Világbajnoki sorozat
Nemzeti körverseny
10:30 Sportok
Watts
10:50 Vívás
Ázsiai bajnokság, Japán 2. nap
Criterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
World Endurance bajnokság, selejtező
Világbajnoki sorozat
16:00 Snooker
Világbajnokság, Sheffield Döntő
Criterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
World Endurance bajnokság, Best Of
20:00 Tenisz
ATP Masters, Párizs, elődöntő
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
Világbajnoki sorozat
Nemzeti körverseny
Criterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
2019. június 15. szombat
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
World Endurance bajnokság, Best Of
FIM Endurance VB
Criterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
Nemzeti körverseny
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Criterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
Világbajnoki sorozat
Nemzeti körverseny
Criterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
Világbajnoki sorozat
09:00 Superbike
Világbajnokság, Jerez 2. futam
Nemzeti körverseny
Criterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
11:20 Vívás
Ázsiai bajnokság, Japán 3. nap
Nemzeti körverseny, 4. szakasz
15:15 Sportok
Watts
Criterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
Nemzeti körverseny, 4. szakasz
Criterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
18:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
19:20 Lovaglás
Global Champions Tour, Stockholm
21:30 Íjászat
Világbajnokság, Hollandia
23:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Nemzeti körverseny, 4. szakasz
2019. június 16. vasárnap
00:30 Sportok
Watts
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
Criterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
Nemzeti körverseny, 4. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Criterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
05:45 Sportok
Watts
Criterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
Nemzeti körverseny, 4. szakasz
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
Criterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
6. szakasz
Nemzeti körverseny, 4. szakasz
Világbajnoki sorozat
FIM Endurance VB
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Criterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
Nemzeti körverseny, 5. szakasz
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország
17:00 Superbike
Egyesült Királyság bajnokság, Első futam
17:30 Superbike
Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam
Világbajnoki sorozat
Nemzeti körverseny, 5. szakasz
19:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Criterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
21:00 Sportok
Watts
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
22:00 Íjászat
Világbajnokság, Hollandia
23:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. június 17. hétfő
World Endurance bajnokság, Best Of
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország
02:00 Superbike
Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
03:00 Íjászat
Világbajnokság, Hollandia
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Íjászat
Világbajnokság, Hollandia
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország
Criterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
08:45 Íjászat
Világbajnokság, Hollandia
Nemzeti körverseny, Tour of Hungary Áttekintés
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Világbajnokság, Lettország
11:45 Sportok
Watts
World Endurance bajnokság, Best Of
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
Criterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
World Endurance bajnokság, Best Of
16:45 Sportok
Watts
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Világbajnokság, Lettország
Nemzeti körverseny, Tour of Hungary Áttekintés
20:00 Vívás
Európa-bajnokság, Németország 1. nap
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
World Endurance bajnokság, Best Of
Világbajnoki sorozat
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
23:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
23:45 Vívás
Európa-bajnokság, Németország 1. nap
2019. június 18. kedd
00:45 Sportok
Watts
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Világbajnokság, Lettország
Criterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
World Endurance bajnokság, Best Of
05:00 Vívás
Európa-bajnokság, Németország 1. nap
Világbajnoki sorozat
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország
Criterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
World Endurance bajnokság, Best Of
World Tour, Japán Open
12:45 Sportok
Watts
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország
Világkupa, Nagy-Britannia Szlalom
15:45 Sportok
Watts
Nemzeti körverseny, Tour of Hungary Áttekintés
Criterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
World Endurance bajnokság, Best Of
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Világbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
Világbajnokság, Lettország
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:00 Vívás
Európa-bajnokság, Németország 2. nap
Nemzeti körverseny, Tour of Hungary Áttekintés
Criterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
2019. június 19. szerda
00:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Bern Előzetes
World Tour, Japán Open
01:30 Vívás
Európa-bajnokság, Németország 2. nap
02:30 Sportok
Watts
Világbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Lettország MXGP 1. futam
Eurosport 2 műsora