Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. szeptember 22. - 28.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
Primus classic
FIM Endurance VB, Bol d'Or (24 órás)
Oszágúti Világbajnokság
Bologna
Bologna
Bologna
19:15 Superbike
Egyesült Királyság bajnokság, Assen Első futam
19:45 Superbike
Egyesült Királyság bajnokság, Assen 2. futam
20:15 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Best Of
21:15 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:20 Sportok
Watts
Oszágúti Világbajnokság
23:00 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Best Of
2019. szeptember 23. hétfő
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Oszágúti Világbajnokság
01:30 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Best Of
02:30 Sportok
Watts
Oszágúti Világbajnokság
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Snooker
Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
Primus classic
Oszágúti Világbajnokság
08:25 Snooker
China Championship 1. nap
11:30 Snooker
China Championship 1. nap
13:25 Snooker
China Championship 1. nap
16:30 Snooker
China Championship 1. nap
Home of the olympics
18:00 Röplabda
Férfi Európa-bajnokság
Oszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
19:10 Röplabda
Férfi Európa-bajnokság
Oszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
20:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
21:00 Tenisz
Exhibition Tournament, Best Of
22:00 Snooker
China Championship 1. nap
2019. szeptember 24. kedd
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:05 Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Best Of
01:05 Sportok
Watts
Oszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
Oszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Oszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
06:30 Snooker
China Championship 1. nap
08:25 Snooker
China Championship 2. nap
11:30 Snooker
China Championship 2. nap
13:25 Snooker
China Championship 2. nap
16:30 Snooker
China Championship 2. nap
17:30 Tenisz
Exhibition Tournament, Best Of
Home of the olympics
Oszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
20:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Oszágúti Világbajnokság, Női időfutam
22:05 Snooker
China Championship 2. nap
2019. szeptember 25. szerda
00:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
FIM Endurance VB
Road America Áttekintés
Oszágúti Világbajnokság, Női időfutam
Oszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
03:00 Snooker
China Championship 2. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Oszágúti Világbajnokság, Női időfutam
Oszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
Home of the olympics
Home of the olympics
FIM Endurance VB
Road America Áttekintés
09:30 Superbike
Egyesült Királyság bajnokság, Assen Első futam
10:00 Superbike
Egyesült Királyság bajnokság, Assen 2. futam
Oszágúti Világbajnokság, Női időfutam
Oszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
13:25 Snooker
China Championship 3. nap
16:30 Snooker
China Championship 3. nap
17:30 Sportok
Watts
Home of the olympics
Home of the olympics
FIM Endurance VB
19:30 Lovaglás
Ifjúsági Világbajnokság, Belgium
20:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:40 Röplabda
Férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő
20:55 Snooker
China Championship 3. nap
Oszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
23:35 Röplabda
Férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő
23:45 Hírek
Eurosport 2 Hírek
2019. szeptember 26. csütörtök
00:00 Golf
Összefoglaló
01:00 Golf
FIM Endurance VB
Oszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
03:00 Snooker
China Championship 3. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Oszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
Oszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
07:30 Tenisz
Exhibition Tournament, Best Of
08:30 Golf
Összefoglaló
09:30 Golf
FIM Endurance VB
10:15 Tenisz
Exhibition Tournament, Best Of
Oszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
Oszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
13:00 Sportok
Watts
13:25 Snooker
China Championship 4. nap
16:30 Snooker
China Championship 4. nap
Home of the olympics
Oszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
Világbajnoki sorozat, Bilbao
FIM Endurance VB
20:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Oszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
22:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
22:35 Snooker
China Championship 4. nap
2019. szeptember 27. péntek
Világbajnoki sorozat, Bilbao
Oszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
03:00 Snooker
China Championship 4. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Oszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
06:30 Snooker
China Championship 4. nap
08:25 Snooker
China Championship Negyeddöntő
11:30 Snooker
China Championship Negyeddöntő
13:25 Snooker
China Championship Negyeddöntő
16:30 Snooker
China Championship Negyeddöntő
17:30 Sportok
Watts
18:00 Tenisz
Exhibition Tournament, Best Of
Világbajnoki sorozat, Bilbao
20:00 Sportok
Watts
Oszágúti Világbajnokság, Junior nők
21:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Oszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
22:15 Sportok
Watts
22:25 Snooker
China Championship Negyeddöntő
2019. szeptember 28. szombat
00:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világbajnoki sorozat, Bilbao
Oszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
03:00 Snooker
China Championship Negyeddöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Oszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
06:00 Snooker
China Championship Negyeddöntő
07:55 Snooker
China Championship Elődöntő
11:30 Sportok
Watts
11:45 Superbike
Világbajnokság Superpole
12:15 Tenisz
Exhibition Tournament, Best Of
13:15 Röplabda
Férfi Európa-bajnokság, Elődöntő
13:25 Snooker
China Championship Elődöntő
17:00 Röplabda
Férfi Európa-bajnokság, Elődöntő
Világbajnoki sorozat, Bilbao
Oszágúti Világbajnokság, Nők
19:10 Sportok
Watts
19:20 Tenisz
Exhibition Tournament, Best Of
20:20 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:25 Snooker
China Championship Elődöntő
Home of the olympics
Home of the olympics
22:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Oszágúti Világbajnokság, Nők
2019. szeptember 29. vasárnap
01:00 Rali
FIA Rali Európa-bajnokság, Ciprus 1. nap
01:30 Snooker
China Championship Elődöntő
03:00 Snooker
China Championship Elődöntő
Eurosport 2 műsora