Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. december 2. - 8.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
05:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
08:15 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
08:45 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
09:30 Biatlon
Világkupa Svédország
10:00 Biatlon
Világkupa Svédország
11:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
Férfi Világkupa, Kína Döntő
14:00 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
14:45 Biatlon
Világkupa Svédország
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
20:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:05 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
21:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
23:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
23:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
2019. december 3. kedd
Férfi Világkupa, Kína Döntő
01:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:05 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
03:00 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Ffiak
03:35 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi második futam
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:15 Szánkó
Világkupa, Lake Placid
04:45 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Nők Sprint
05:15 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi sprint
05:45 Sportok
Watts
06:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
Férfi Világkupa, Kína Döntő
11:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
15:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
15:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
18:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
19:30 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
20:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
22:30 Biatlon
Világkupa Svédország
23:25 Biatlon
Világkupa Svédország
2019. december 4. szerda
00:10 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
00:55 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:00 Lovaglás
Horse Excellence
01:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Férfi Világkupa, Kína Döntő
06:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
08:00 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Ffiak
08:35 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi második futam
09:15 Szánkó
Világkupa, Lake Placid
09:45 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Nők Sprint
10:15 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi sprint
10:45 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
12:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
13:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
17:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
Világkupa, Ruka
19:00 Biatlon
Világkupa Svédország
20:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
20:05 Biatlon
Világkupa Svédország
20:45 Biatlon
Világkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
21:25 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
2019. december 5. csütörtök
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
01:00 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:05 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
03:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Ffi és Női klasszikus sprint
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
04:30 Sífutás
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
06:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
09:45 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
10:40 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
11:50 Biatlon
Világkupa Svédország
13:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
17:30 Snooker
‹ 46 perce megy, 13 percig tart ›
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
18:30 Sífutás
› 13 perc múlva kezdődik
Világkupa Ruka Finnország Ffi és Női klasszikus sprint
19:00 Sífutás
› 43 perc múlva kezdődik
Világkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
19:30 Sífutás
› 1 óra 13 perc múlva kezdődik
Világkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
20:00 Hírek
› 1 óra 43 perc múlva kezdődik
Eurosport 2 Hírek
20:05 Biatlon
› 1 óra 48 perc múlva kezdődik
Világkupa Svédország
21:05 Biatlon
Világkupa Svédország
22:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
23:00 Síugrás
Világkupa Ruka Finnország
2019. december 6. péntek
00:00 Szánkó
Világkupa, Lake Placid
00:30 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Nők Sprint
01:00 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi sprint
01:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
01:35 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
06:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa, Ruka
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
13:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
17:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
18:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
23:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
2019. december 7. szombat
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:35 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Kanada
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
05:00 Biatlon
Világkupa Svédország
06:00 Biatlon
Világkupa Svédország
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Kanada
09:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
FIS Világkupa, Val Thorens
FIS Világkupa, Val Thorens
12:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
17:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
18:45 Hírek
Eurosport 2 Hírek
18:50 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
23:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
2019. december 8. vasárnap
00:30 Hírek
Eurosport 2 Hírek
00:35 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
01:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
02:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
FIS Világkupa, Val Thorens
06:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Kanada
09:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
11:00 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa, Lillehammer HS 140
12:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
17:00 Biatlon
Világkupa Svédország Női váltó
18:15 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
19:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
2019. december 9. hétfő
00:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
02:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
Eurosport 2 műsora