Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. december 8. - 14.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
FIS Világkupa, Val Thorens
06:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Kanada
09:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
11:00 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
Világkupa, Lillehammer HS 140
12:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
14:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
17:00 Biatlon
Világkupa Svédország Női váltó
18:15 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
19:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
19:40 Hírek
Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
2019. december 9. hétfő
00:10 Hírek
Eurosport 2 Hírek
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
02:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
03:00 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
05:00 Biatlon
Világkupa Svédország Női váltó
06:15 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
07:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
08:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
09:30 Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
11:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
12:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
13:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
14:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
15:00 Biatlon
Világkupa Svédország Női váltó
16:15 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
17:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
18:00 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
22:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
23:15 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
2019. december 10. kedd
Világkupa, Lillehammer HS 140
Világkupa, Lillehammer
01:05 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
03:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
03:45 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
05:15 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
06:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
Világkupa, Lillehammer HS 98
Világkupa, Lillehammer Csapat
Világkupa, Lillehammer HS 140
Világkupa, Lillehammer
10:15 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
11:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 1. nap
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
21:05 Lovaglás
Horse Excellence
21:35 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
22:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
23:45 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
2019. december 11. szerda
01:05 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
Világkupa, Lillehammer HS 98
Világkupa, Lillehammer Csapat
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa, Lillehammer HS 140
Világkupa, Lillehammer
Home of the olympics
06:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
FIS Világkupa, Val Thorens
FIS Világkupa, Val Thorens
Home of the olympics
11:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 2. nap
13:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
13:45 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
14:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
15:30 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
Home of the olympics
Home of the olympics
17:30 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
18:45 Síugrás
Világkupa Nizhny Tagil Oroszország
20:00 Golf
Összefoglaló
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
2019. december 12. csütörtök
00:30 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi sprint
01:05 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
Világkupa Lake Louis Kanada
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Lake Louis Kanada
Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
06:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
08:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
09:00 Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
10:00 Fallabda
Hong Kong Open
11:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 3. nap
Világkupa, Lillehammer HS 98
Világkupa, Lillehammer Csapat
14:00 Tenisz
DIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
16:00 Tenisz
DIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
18:00 Tenisz
DIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
20:00 Tenisz
DIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
Home of the olympics
FIS Világkupa, Val Thorens
2019. december 13. péntek
FIS Világkupa, Val Thorens
01:05 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
03:00 Biatlon
Világkupa Svédország
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Svédország
05:00 Biatlon
Világkupa Svédország Férfi váltó
06:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
FIS Világkupa, Val Thorens
Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült Államok
Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült Államok
12:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open 4. nap
12:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
FIS Világkupa, Val Thorens
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
20:35 Tenisz
DIRIYAH TENNIS CUP, Elődöntő
21:35 Tenisz
DIRIYAH TENNIS CUP, Elődöntő
22:35 Szánkó
Világkupa, Whistler Nők
23:40 Szánkó
Világkupa, Whistler Női második futam
2019. december 14. szombat
01:10 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140 férfi selejtező
02:00 Snowboard
FIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:55 Szánkó
Világkupa, Lake Placid Férfi sprint
FIM Endurance VB
FIM Endurance VB, Sepang
14:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
WTCR, Sepang selejtező
World Endurance bajnokság, Bahrain
21:35 Sportok
Watts
21:45 Szánkó
Világkupa, Whistler Kettes 1.futam
22:45 Szánkó
Világkupa, Whistler Férfi második futam
23:10 Szánkó
Világkupa, Whistler Kettes 2.futam
2019. december 15. vasárnap
00:05 Tenisz
DIRIYAH TENNIS KUPA, Döntő
01:35 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
03:00 Snowboard
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
03:55 Snowboard
FIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
Eurosport 2 műsora