Bejelentkezés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2019. december 15. - 21.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:55 Szánkó
Világkupa, Whistler Kettes 1.futam
05:25 Szánkó
Világkupa, Whistler Kettes 2.futam
06:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
07:30 Tenisz
DIRIYAH TENNIS KUPA, Döntő
09:00 Szánkó
Világkupa, Whistler Férfi sprint
09:30 Szánkó
Világkupa, Whistler Nők Sprint
10:00 Szánkó
Világkupa, Whistler
10:30 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
13:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
WTCR, Sepang Első futam
WTCR, Sepang 2. futam
WTCR, Sepang 3. futam
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
Világkupa, Brisbane
2019. december 16. hétfő
00:05 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
01:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
03:00 Szánkó
Világkupa, Whistler Férfi sprint
03:30 Szánkó
Világkupa, Whistler Nők Sprint
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Szánkó
Világkupa, Whistler
Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
05:45 Snowboard
FIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
06:45 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
07:30 Tenisz
DIRIYAH TENNIS CUP, Döntő
WTCR, Sepang Első futam
WTCR, Sepang 2. futam
WTCR, Sepang 3. futam
10:30 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
11:15 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
12:05 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
WTCR, Sepang Első futam
WTCR, Sepang 2. futam
WTCR, Sepang 3. futam
FIM Endurance VB, Sepang
World Endurance bajnokság, Bahrain
17:55 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
18:55 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
20:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
21:00 Lovaglás
Ázsiai bajnokság
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
2019. december 17. kedd
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
01:30 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
03:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
05:00 Szánkó
Világkupa, Whistler Férfi sprint
05:30 Szánkó
Világkupa, Whistler Nők Sprint
06:00 Szánkó
Világkupa, Whistler
06:30 Szánkó
Világkupa, Whistler Női második futam
07:00 Szánkó
Világkupa, Whistler Férfi második futam
07:25 Snowboard
FIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
09:30 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
WTCR, Sepang Első futam
WTCR, Sepang 2. futam
WTCR, Sepang 3. futam
12:50 Biatlon
Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
13:30 Biatlon
Világkupa Ausztria
14:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
15:00 Biatlon
Világkupa Ausztria
15:45 Biatlon
Világkupa Ausztria
16:15 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
17:15 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
18:00 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
FIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
2019. december 18. szerda
00:00 Lovaglás
Rolex Grand Slam, Genf
World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
WTCR, Sepang Áttekintés
FIM Endurance VB
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világkupa Ausztria
04:30 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
05:30 Biatlon
Világkupa Ausztria
06:30 Biatlon
Világkupa Ausztria
07:00 Biatlon
Világkupa Ausztria Férfi váltó
08:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
10:00 Lovaglás
Rolex Grand Slam, Genf
11:05 Biatlon
Világkupa Ausztria Női váltó
12:00 Biatlon
Világkupa Ausztria
WTCR, Sepang Áttekintés
FIM Endurance VB
World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
17:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
WTCR, Sepang Áttekintés
FIM Endurance VB
World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
2019. december 19. csütörtök
00:25 Golf
Összefoglaló
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
02:00 Snowboard
FIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
03:00 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
10:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
12:50 Snowboard
FIS Világkupa, Carezza Parallel Giant Slalom
WTCR, Sepang Áttekintés
FIM Endurance VB
World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
19:00 Snowboard
FIS Világkupa, Carezza Parallel Giant Slalom
20:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
23:05 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
2019. december 20. péntek
00:00 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
01:00 Szánkó
Világkupa, Whistler Női második futam
01:20 Szánkó
Világkupa, Whistler Nők Sprint
01:45 Szánkó
Világkupa, Whistler Férfi második futam
02:10 Szánkó
Világkupa, Whistler Férfi sprint
02:35 Szánkó
Világkupa, Whistler
03:00 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
05:00 Snooker
Home Nations Series , Skót Open Döntő
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
11:00 Snowboard
FIS Világkupa, Carezza Parallel Giant Slalom
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
13:00 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás Olaszország
Home of the olympics
15:15 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
16:00 Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
17:00 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
18:00 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás Olaszország
20:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 140 férfi selejtező
21:05 Biatlon
Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
21:45 Úszás
Világkupa, Szingapúr, 1. nap
INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
2019. december 21. szombat
00:05 Biatlon
Világkupa Franciaország
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás Olaszország
02:00 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 140 férfi selejtező
Home of the olympics
Home of the olympics
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Home of the olympics
05:00 Úszás
Világkupa, Szingapúr, 1. nap
INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
06:00 Biatlon
Világkupa Franciaország
07:00 Biatlon
Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás Olaszország
08:50 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc HS 140 férfi selejtező
09:50 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
Világkupa, Ramsau
11:50 Biatlon
Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
12:20 Sífutás
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
13:20 Sífutás
Világkupa Planica Szlovénia Ffi és Női sprint
Világkupa, Ramsau
Világkupa, Ramsau
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
17:30 Biatlon
Világkupa Franciaország
18:00 Biatlon
Világkupa Franciaország
Világkupa, Ramsau
19:00 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
FIS Világkupa, Innichen
21:05 Úszás
Világkupa, Szingapúr, 1. nap
INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
22:00 Úszás
Világkupa, Szingapúr, 1. nap
INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 2. nap
2019. december 22. vasárnap
00:20 Síugrás
Világkupa Engelberg Svájc
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
03:00 Snowboard
FIS Világkupa, Snowboard Cross
Eurosport 2 műsora