Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2020. január 14. - 20.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
06:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
08:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
10:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
10:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
12:45 Snooker
Mesterek Tornája, London 2. nap
14:00 Snooker
Mesterek Tornája, London 3. nap
Világkupa Flachau Women Night Slalom 1st Leg Ausztria
18:45 Snowboard
FIS Világkupa, Badgastein Parallel Slalom
Világkupa Flachau Women Night Slalom 1st Leg Ausztria
Világkupa Flachau Women Night Slalom 2nd Leg Ausztria
21:45 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
22:50 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
2020. január 15. szerda
00:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
02:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
06:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
08:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
10:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 9. szakasz
10:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
WTCR, Season Review
Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
Világkupa Flachau Women Night Slalom 2nd Leg Ausztria
13:00 Snooker
Mesterek Tornája, London 3. nap
14:00 Snooker
Mesterek Tornája, London 4. nap
Home of the olympics
Home of the olympics
19:00 Biatlon
Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
Világkupa Flachau Women Night Slalom 2nd Leg Ausztria
21:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 9. szakasz
21:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
22:00 Vívás
Grand Prix Sorozat, Montreal
23:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
2020. január 16. csütörtök
00:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
02:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
06:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
08:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
10:00 Vívás
Grand Prix Sorozat, Montreal
11:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 10. szakasz
11:30 Biatlon
Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
12:30 Snooker
Mesterek Tornája, London 4. nap
14:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
Világkupa Flachau Women Night Slalom 2nd Leg Ausztria
19:00 Biatlon
Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
20:00 Biatlon
Világkupa Németország
21:05 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 10. szakasz
21:35 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
22:50 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
2020. január 17. péntek
00:25 Biatlon
Világkupa Németország
01:30 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
Világkupa Adelboden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Svájc
Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Altenmarkt-Zauchense Női kombináció műlesiklás Ausztria
05:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
Világkupa Adelboden Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Svájc
Világkupa Adelboden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Svájc
Világkupa Adelboden Férfi műlesiklás 1. futam Svájc
Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
Világkupa Altenmarkt-Zauchense Női kombináció műlesiklás Ausztria
Világkupa Wengen Ffi kombináció lesiklás Svájc
12:00 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 11. szakasz
12:30 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
14:00 Snooker
‹ 31 perce megy, 2 óra 58 percig tart ›
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
17:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open
18:25 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
19:25 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
20:30 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország
Világkupa Wengen Ffi kombináció lesiklás Svájc
Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
23:25 Snowboard
FIS Világkupa, Laax Slopestyle
2020. január 18. szombat
00:30 Biatlon
Világkupa Németország Női váltó
01:30 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
03:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
05:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
Világkupa Wengen Ffi kombináció lesiklás Svájc
Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
08:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar 12. szakasz
09:00 Sífutás
Világkupa Drezda Németország Ffi és Női sprint
09:35 Sífutás
Világkupa Nove Mesto Cseh Köztársaság Női 10km klasszikus
10:50 Sífutás
Világkupa Nove Mesto Cseh Köztársaság Férfi15km klasszikus
12:30 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Nők
13:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
14:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Elődöntő
17:30 Snowboard
FIS Világkupa, Laax Félcső
19:00 Snowboard
FIS Világkupa, Rogla Parallel Giant Slalom
20:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Elődöntő
Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
2020. január 19. vasárnap
Világkupa Wengen Férfi lesiklás N Svájc
01:30 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
02:30 Rali
Rali Kalandtúra Dakar Áttekintés
03:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Elődöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
05:00 Sífutás
Világkupa Nove Mesto Cseh Köztársaság Női 10km klasszikus
05:45 Sífutás
Világkupa Nove Mesto Cseh Köztársaság Férfi15km klasszikus
06:45 Biatlon
Világkupa Németország Férfi váltó
07:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
08:15 Rali
Rali Kalandtúra Dakar Áttekintés
08:45 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Kettes 2.futam
09:15 Szánkó
Világkupa, Lillehammer Ffiak
10:30 Sífutás
Világkupa Nove Mesto Cseh Köztársaság Női 10km klasszikus
11:00 Sífutás
Világkupa Nove Mesto Cseh Köztársaság
Világkupa Sestriere Paralel szlalom Olaszország
12:55 Sífutás
Világkupa Nove Mesto Cseh Köztársaság
14:00 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
FIS Világkupa, Moszkva Aerials
18:15 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
19:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
20:35 Biatlon
Világkupa Németország
21:00 Biatlon
Világkupa Németország
Világkupa Sestriere Paralel szlalom Olaszország
Világkupa Wengen Férfi szlalom 2.futam Svájc
23:00 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
23:55 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
2020. január 20. hétfő
00:55 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
05:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
07:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
09:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
11:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
Világkupa Wengen Férfi szlalom 2.futam Svájc
14:45 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
15:45 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
16:55 Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
17:55 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
19:25 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
20:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
21:30 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
22:30 Biatlon
Világkupa Németország
23:00 Biatlon
Világkupa Németország
23:35 Snooker
Mesterek Tornája, London Döntő
2020. január 21. kedd
00:55 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
03:00 Tenisz
Grand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
Eurosport 2 műsora