Bejelentkezés:
Keresés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2020. február 14. - 20.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
05:00 Snooker
Welsh Open 4.forduló
07:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
Világkupa Saalbach Férfi lesiklás N Ausztria
Tour de Langkawi 7. szakasz
Tour de Langkawi 8. szakasz
11:15 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam 4. nap
12:15 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam 4. nap
13:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
15:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
17:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
18:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
19:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
21:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
23:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
2020. február 15. szombat
00:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
01:30 Snooker
Welsh Open Negyeddöntő
Világkupa Saalbach Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
05:00 Snooker
Welsh Open Negyeddöntő
07:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
08:00 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi
08:30 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi Nők Sprint
09:00 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi Férfi sprint
09:30 Snooker
Welsh Open Negyeddöntő
11:05 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi
11:35 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi Kettes 1.futam
12:35 Snooker
Welsh Open Negyeddöntő
13:45 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam negyeddöntő
15:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Elődöntő
17:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
18:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Elődöntő
19:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Buenos Aires
19:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Elődöntő
21:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Buenos Aires Elődöntő
23:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Buenos Aires Elődöntő
2020. február 16. vasárnap
00:35 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Elődöntő
02:00 Sífutás
Világkupa, Östersund Női 10km szabadstílus
03:00 Snooker
Welsh Open Elődöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa, Calgary Félcső
Világkupa, Calgary Slopestyle
Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
08:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
09:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
FIS Világkupa, Moszkva Aerials
11:10 Szánkó
Világbajnokság, Szocsi Ffiak
12:45 Snooker
Welsh Open Elődöntő
13:45 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Elődöntő
14:45 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Elődöntő
15:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Döntő
17:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 250, Buenos Aires Döntő
19:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Döntő
19:50 Snowboard
FIS Világkupa, Calgary Félcső
20:50 Snowboard
FIS Világkupa, Calgary Slopestyle
23:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
23:40 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
2020. február 17. hétfő
Pro series clasica de almeria
01:30 Snooker
Welsh Open Döntő
Pro series clasica de almeria
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City 4.forduló
05:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
05:45 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
06:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
07:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
07:30 Snooker
Welsh Open Döntő
09:30 Sífutás
Világkupa, Östersund Női 10km szabadstílus
10:30 Sífutás
Világkupa, Östersund Női 10km klasszikus
11:00 Sífutás
Világkupa, Östersund Férfi 15km szabadstílus
12:00 Sífutás
Világkupa, Östersund Férfi15km klasszikus
Világkupa, Calgary Félcső
Világkupa, Calgary Slopestyle
14:45 Snowboard
FIS Világkupa, Calgary Félcső
15:45 Snowboard
FIS Világkupa, Calgary Slopestyle
Pro series clasica de almeria
17:45 Snooker
Welsh Open Döntő
19:25 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rotterdam Döntő
20:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 1. nap
22:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 1. nap
2020. február 18. kedd
00:35 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 1. nap
01:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
02:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
03:00 Snooker
Welsh Open Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa, Calgary Félcső
Világkupa, Calgary Slopestyle
07:00 Snowboard
FIS Világkupa, Calgary Félcső
Pro series clasica de almeria
09:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
10:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
10:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
11:30 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
Grand Slam Torna, Párizs
14:05 Snooker
Welsh Open Döntő
Home of the olympics
Home of the olympics
17:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City 4.forduló
Pro series clasica de almeria
19:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 1. nap
20:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 2. nap
22:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 2. nap
2020. február 19. szerda
00:40 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 2. nap
02:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Home of the olympics
Home of the olympics
Pro series clasica de almeria
07:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
08:05 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
09:30 Sífutás
‹ 1 óra 32 perce megy, 2 percig tart ›
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
11:05 Snooker
› 2 perc múlva kezdődik
Welsh Open Döntő
13:00 Formula-e
› 1 óra 57 perc múlva kezdődik
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
Tour of Andalúzia 1. szakasz
Tour of Algarve 1. szakasz
18:15 Tenisz
18:45 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 2. nap
19:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 2. nap
20:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 3. nap
22:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 3. nap
23:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 3. nap
2020. február 20. csütörtök
01:05 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 3. nap
Tour of Algarve 1. szakasz
03:00 Síugrás
Világkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Sífutás
Világkupa, Are Ffi és Női sprint
05:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
06:15 Biatlon
Világbajnokság, Antholz
07:30 Snooker
Welsh Open Döntő
09:15 Formula-e
FIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
Tour of Andalúzia 1. szakasz
Tour of Algarve 1. szakasz
12:15 Snooker
Welsh Open Döntő
Tour of Andalúzia 1. szakasz
Tour of Andalúzia 2. szakasz
Tour of Algarve 2. szakasz
Tour of Andalúzia 2. szakasz
19:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 3. nap
20:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 4. nap
22:30 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 4. nap
23:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro 4. nap
2020. február 21. péntek
01:05 Snooker
1 forduló
Tour of Algarve 2. szakasz
Eurosport 2 műsora