Bejelentkezés:
 
Bede Petra

Gyógyító ételek - Az ayurvédikus konyha titkai


Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2020. február 24. - március 1.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
Tour of Andalúzia 5. szakasz
Tour of Algarve 5. szakasz
05:30 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Döntő
World Tour, UAE TOUR 1. szakasz
FIS Világkupa, Dual Moguls
09:35 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro Döntő
11:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
13:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
15:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
16:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
18:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
20:00 Snooker
THE PLAYERS Championship, 1. nap
23:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
2020. február 25. kedd
01:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Tour of Andalúzia 5. szakasz
05:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP 1 forduló
World Tour, UAE TOUR 2. szakasz
08:00 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
Világkupa Crans Montana Svájc
09:35 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
10:15 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
11:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
13:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
15:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
16:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
18:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
20:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
21:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
22:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
23:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
2020. február 26. szerda
01:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
World Tour, UAE TOUR 3. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
04:30 Biatlon
Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, 1 forduló
Home of the olympics
Home of the olympics
World Tour, UAE TOUR 3. szakasz
09:30 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
10:15 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
11:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
13:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
15:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
16:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
18:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
20:00 Tenisz
Magazin
20:30 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
21:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
22:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
23:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
2020. február 27. csütörtök
01:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
World Tour, UAE TOUR 4. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világbajnokság, Berlin 1. nap
06:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Negyeddöntő
World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
09:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
World Tour, UAE TOUR 4. szakasz
10:30 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
11:10 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
12:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
14:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
16:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
18:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
20:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
21:15 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
Világbajnokság, Berlin 2. nap
World Tour, UAE TOUR 5. szakasz
2020. február 28. péntek
00:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Otepaa
World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
01:30 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Negyeddöntő
World Tour, UAE TOUR 5. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
06:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
08:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
09:30 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
World Tour, UAE TOUR 6. szakasz
Világkupa Hinterstoder Ausztria
13:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Negyeddöntő
14:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
16:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
18:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
Világbajnokság, Berlin 3. nap
World Tour, UAE TOUR 6. szakasz
Világbajnokság, Berlin 3. nap
23:50 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
2020. február 29. szombat
01:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
World Tour, UAE TOUR 6. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
05:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
07:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
08:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Világkupa, Lahti HS 130
11:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech selejtező
World Tour, UAE TOUR 7. szakasz
13:45 Sportok
Watts
14:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
15:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
16:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Döntő
Világbajnokság, Berlin 4. nap
19:45 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
20:20 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi15km klasszikus
21:05 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női 10km klasszikus
Világkupa, Lahti Sprint csapatverseny
22:25 Szánkó
Koenigsee | Kettes 1.futam
22:55 Szánkó
Koenigsee | Kettes 2.futam
23:25 Szánkó
Koenigsee | Nők
23:55 Szánkó
Koenigsee | Női második futam
2020. március 1. vasárnap
00:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
01:30 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Elődöntő
03:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Döntő
06:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Döntő
07:00 Superbike
Világbajnokság, Ausztrália 2. futam
07:45 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Elődöntő
Világkupa, Lahti HS 130
10:00 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női váltó
11:00 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi váltó
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
Világkupa Női kombináció műlesiklás Olaszország
Kuurne-Brussels-Kuurne
Magazin
17:35 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
18:30 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
18:50 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
Világkupa, Lahti HS 130
Világkupa, Lahti
Világbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Nagy-Britannia MXGP 1. futam
Világbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - Race 2
Világbajnokság, Nagy-Britannia
23:30 Superbike
Világbajnokság, Ausztrália 2. futam
2020. március 2. hétfő
00:05 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Döntő
01:30 Szánkó
Koenigsee | Ffiak
02:00 Szánkó
Koenigsee | Férfi második futam
02:30 Szánkó
Koenigsee | Csapat váltó
03:00 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
03:31 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
Eurosport 2 műsora