Bejelentkezés:
 
Tematikus
 
TV csatornák
Magyar
Film
Hírcsatorna
Gyermekműsorok
Ismeretterjesztő
Sport
Zene
 

Eurosport 2 műsora

2020. február 29. - március 6.

Ugrás
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
05:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
07:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
08:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Világkupa, Lahti HS 130
11:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech selejtező
World Tour, UAE TOUR 7. szakasz
13:45 Sportok
Watts
14:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
15:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
16:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Döntő
Világbajnokság, Berlin 4. nap
19:45 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
20:20 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi15km klasszikus
21:05 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női 10km klasszikus
Világkupa, Lahti Sprint csapatverseny
22:25 Szánkó
Koenigsee | Kettes 1.futam
22:55 Szánkó
Koenigsee | Kettes 2.futam
23:25 Szánkó
Koenigsee | Nők
23:55 Szánkó
Koenigsee | Női második futam
2020. március 1. vasárnap
00:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
01:30 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Elődöntő
03:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Döntő
06:00 Tenisz
ATP 500 WORLD TOUR, Dubai Döntő
07:00 Superbike
Világbajnokság, Ausztrália 2. futam
07:45 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Elődöntő
Világkupa, Lahti HS 130
10:00 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női váltó
11:00 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi váltó
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
Világkupa Női kombináció műlesiklás Olaszország
Kuurne-Brussels-Kuurne
Magazin
17:35 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
18:30 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
18:50 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
Világkupa, Lahti HS 130
Világkupa, Lahti
Világbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Nagy-Britannia MXGP 1. futam
Világbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - Race 2
Világbajnokság, Nagy-Britannia
23:30 Superbike
Világbajnokság, Ausztrália 2. futam
2020. március 2. hétfő
00:05 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Döntő
01:30 Szánkó
Koenigsee | Ffiak
02:00 Szánkó
Koenigsee | Férfi második futam
02:30 Szánkó
Koenigsee | Csapat váltó
03:00 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
03:31 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Világkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
Világbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - Race 2
Világbajnokság, Nagy-Britannia
05:52 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
08:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
09:15 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
10:30 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
10:56 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
Világkupa, Lahti Sprint csapatverseny
Világkupa, Lahti HS 130
Világkupa, Lahti
13:43 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női váltó
14:30 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi váltó
Világbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - 1. futam
Világbajnokság, Nagy-Britannia MXGP 1. futam
Világbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - Race 2
Világbajnokság, Nagy-Britannia
17:31 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
18:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
20:03 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Dubai Döntő
21:03 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Acapulco Döntő
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
2020. március 3. kedd
Világbajnokság, Berlin 5. nap
01:35 Snooker
Döntő
03:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
04:58 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
05:59 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
07:13 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Grand Slam Torna, Dusseldorf
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
World Tour
Kuurne-Brussels-Kuurne
11:57 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
12:56 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
15:04 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
16:05 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
GP SAMYN Férfiak
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
21:07 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
22:31 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
22:59 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
23:56 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
2020. március 4. szerda
Kuurne-Brussels-Kuurne
GP SAMYN Férfiak
Tour of Tajvan 3. szakasz
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
05:00 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi15km klasszikus
05:45 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Férfi váltó
06:45 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női 10km klasszikus
07:45 Sífutás
Világkupa Lahti Finnország Női váltó
Tour of Tajvan 4. szakasz
Berlin 2.rész
Világbajnokság, Nagy-Britannia MXGP 1. futam
Világbajnokság, Nagy-Britannia
11:00 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
12:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk Nők - 7,5km sprint
13:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
13:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
14:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
World Tour
Kuurne-Brussels-Kuurne
GP SAMYN Férfiak
18:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Dubai Döntő
19:30 Tenisz
20:00 Tenisz
ATP WORLD TOUR 500, Acapulco Döntő
21:30 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
Tour of Tajvan 4. szakasz
Berlin 2.rész
23:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
2020. március 5. csütörtök
00:35 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
01:45 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Home of the olympics
Home of the olympics
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Home of the olympics
05:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
06:30 Formula-e
FIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
Világkupa, Lahti Sprint csapatverseny
Világkupa, Lahti
Tour of Tajvan 5. szakasz
09:00 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
09:30 Biatlon
Európa-bajnokság, Minszk
10:00 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
11:00 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
12:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
Világkupa, Lahti Sprint csapatverseny
Világkupa, Lahti
15:00 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
16:30 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
17:45 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
18:55 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
19:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
World Tour
Kuurne-Brussels-Kuurne
GP SAMYN Férfiak
23:40 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
2020. március 6. péntek
00:35 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
01:35 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
02:30 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
GP SAMYN Férfiak
Eurosport 2 műsora
Eurosport 2 műsora
Kuurne-Brussels-Kuurne
Home of the olympics
Home of the olympics
Home of the olympics
07:00 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
08:00 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
09:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
GP SAMYN Férfiak
Kuurne-Brussels-Kuurne
12:00 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
13:00 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
14:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
15:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
17:00 Síugrás
Világkupa Lahti Finnország HS 130
18:00 Snowboard
FIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
18:50 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
19:30 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
20:15 Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság
21:00 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
Tour of Tajvan 5. szakasz
23:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia
2020. március 7. szombat
00:05 Sífutás
Világkupa Norvégia Ffi és Női sprint
01:05 Snooker
THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
03:00 Síugrás
Világkupa Oslo Norvégia
Eurosport 2 műsora